Pogledaj jedan post
Old 29.09.2004., 08:21   #4
Mort, ne kvare oni nju, nego toliko ometaju nastavu i nerviraju profesore, da oni nemaju nikakve volje predavat u tom razredu (a inače su demotivirani plaćama i uvjetima rada). I odakle ti ideja da ne znam ništa o problemu, da je to odluka na bazi jednog roditeljskog sast??
Već me to dugo muči i više puta sam o preseljenju razmišljala, ali uvijek me bilo strah da ne postignem kontraefekt. Uostalom nije ni ona savršena, ali dosadašnji trud i rad s njom ne daje dovoljno rezultata.
Ja nekako ne mogu prihvatit da u školi ne nauči praktički ništa i da doma moram sve s njom učiti ispočetka. Više nemam snage za to. Naime ja se dosta s njom bavim i namjeravam i dalje tako ali bi više voljela da to vrijeme provodimo u ljepšim aktivnostima. Ne želim da vikende provodimo u učenju da bi nadoknadili ono što je trebala naučit u školi.

Starfish, vidim da si uhvatila bit mog problema. Mene je zbilja strah da ne napravim više štete nego koristi jer se ona dosta opire. S druge strane i inače ima vrlo buntovan stav, za sve je treba dosta uvjeravati, pa bi to mogla biti samo njena uobičajena reakcija.
sparkica is offline  
Odgovori s citatom