Tema: KIA Pride
Pogledaj jedan post
Old 05.02.2009., 17:51   #6
Quote:
Vwovac kaže: Pogledaj post
Pa kao bivši vlasnik kie pride iz 2000. nemogu te baš usrećiti odgovorom.Auto ide super,ne troši puno-to sve stoji.Naravno kad je to motor iz mazde 121.Problem je što lim ne prati kvalitetu pa prohrđavanje u mom slučaju je nastalo nakon 2 godine i to posred krova i zadnja desna vrata po sredini?Dakle ja prvi vlasnik,29 000km-počela je vlažiti getriba....Jako je meka pa po zavojima ni ne leži baš nešto-kad sam mijenjao set guma na 20tisuća zadnje su bile potrošenije nego prednje.Naravno to ovisi o stilu vožnje ali ja sam imao njene standardne 165/65/13 gume i nakon 9 tisuća od promjene guma već su zadnje bile opet višecpotrošene od prednjih(to ne mislim rubom zbog lošeg špura-već autu pri bržoj vožnji bježi zadnji kraj).Tabla automobila-dakle TABLA cijela je pukla po sredini od šajbe do mjenjača-mislim da je jasno o kojoj kvaliteti plastike pričamo.Kad je cura jednom odložila svoju torbu na pod i naslonila je uz mjenjač i most posredini-RASTOPILE su se baterije u torbi.To opisuje izolaciju mosta na koji se očito prenosi toplina auspuha direktno.Sicevi su se također raspali i rascvjetali jer su bili od skaja a ja sam imao cijelo vrijeme navlake na njima jer se inače nije moglo preživjeti ljeto-lijepljenje do bola.
Ja na tom autu vidim kao najveći problem hrđu.Lim se ponaša kao da ni nije lakiran.Da se razumijemo moj je auto bio godinu dana garažiran i nije vidio soli a onda sam ga doveo u zagreb.Trebala mu je godina dana da prohrđa-ne mislim one lagane točkice već potpuhavanje laka tako da on otpada.Ako je karoserija u redu i ne slini getriba onda razmišljaj o kupnji inače bježi...
Ma ustvari nemoj baš kupit taj auto osim ako baš nemoraš.Ja sam sjeo iz nje u 7 godina starijeg pola i preporodio se tako ja sigurno nemogu biti objektivan.E i da 2002. sa 29tisuća km sam je jedva prodao za 3000eura.
Pozz
Pa jebate kaj si ti sve prosel s tim autom u 29 tkm!!!!!
Dakle, sestra mi vozi taj auto vec godinu i pol. Kupila ga je s 70 tkm, auto je bil ko nov, 99g, 1,3 (mislim da samo taj i ima ili?)
Zadnji put kad sam ga vozil na regu nedavno je imal 84tkm. Jedino kaj je na autu mjenjano su kablovi od struje (mislim oko 200 kn u auto kresi i sat posla)

Istina njena je apsisala kao i velika vecina koju vidim po gradu, izgleda da im je to boljka al ovo kaj se tebi desavalo s truljenjem fakat neznam kaj bi rekel.
Ono kaj je mene ugodno iznenadilo na tom autu je kaj jebeno vuce na malim okretajima. na vecim benzincima uzbrdo druga a na kiji bez beda treca. Stvarno je ta masinica zvjer.
E da, ona ju je platila somica sto je po meni puno bolji izbor nego neki stari golf 2 il 3 koji su mnogo skuplji a vjerojatno i dosta unisteniji jer ipak ovaj auto vozi neka mirnija klijentela. he he
Mjera is offline  
Odgovori s citatom