Pogledaj jedan post
Old 13.05.2005., 11:14   #8
Quote:
MAJSTOR Ivan kaže:
IM JA:
_____________________
majstore slobodna volja
______________________

Nemajstore, slobodna volja covjekova, te svi njeni posljedci SVEVISNJEMU i ALAHU su ODUVIJEK bili POZNATI.

SVEVISNJI i ALAH se, znaci slazu s tim da jedna MILIJARDA i nesto vise dusha schepa za gushu onu drugu MILIJARDU i nesto vise dusha.

Moze li BOG biti tako podao nasprama covjeka?
slabo ti ide majstore:
Pa šta je trebao po tebi da radi BOG da bude policajac možda? Ali da vidimo šta je dužnost policajca!!!! Dužnost policajca je da sprovodi zakon!!!! Koji zakon ako zakona nema? Čiji zakon ako zakona nema??? Osamin, Bušov tvoj mo??!! DA DA DA BRAVO majstore trebao je BOG prvo da donese zakon!!! AHA TO JE TO ALI ALI ALI Majstore moj lipi!!!! BRAVO TRI PUT BOG JE VEĆ I DONIJEO ZAKON Sad samo nađi volje i vrši ga jer nije do BOGA do tebe je!!!!!!Da Majstore moj lipi nije do BOGA do tebe je Šta kažeš majstore? Jel to što nije i tebi dao jedan zakon!!!! DA DA DA majstore jer samo 200 godina poslije ili manje ili više tražiće ih i oni poslije nas!!!! Tako da bi BOG morao skoro svakoj kući da da jedan zakon i da bude policajac i provodi ga u djelo!!! Majstore moj Majstore onda BOG nije BOG onda bi on bio naša pazi naša sluga....... E pa neće moći Majstore moj ZAKONI SU BILI kome se nesviđaju dopadaju neka sebi pravi nove. Al znaj Majstore da svi drugi ko god ih pravi vode kad tad ravno u smrt.
prema tome BOG JE BOG a budala je ČOVJEK koji ne vjeruje BOGU i Njegovim zakonima. Sad sam sebi izaberi vjeru čovječe MAJSTORE: ILI PRAVI I TI SAM ZAKONE SMRTI, ZAKONE LUDOSTI, LUDIŠI SE ILI VJERUJ BOGU
eto i opet se ispuni ovo: ili budi lud ili vjeruj... ti biras
__________________
VELIKI POZDRAV

VOLIMO VAS

Zadnje uređivanje Im ja : 13.05.2005. at 11:55.
Im ja is offline  
Odgovori s citatom