Pogledaj jedan post
Old 02.09.2012., 11:41   #2
pozdrav
imaš u SB samo 3 zgrade (novogradnje) vrijedne u koje se može potrošiti novac za stan...
Jedna kod dvorane Sokol
Druga kod Perkovića kod školske medicine na Slavoniji II
i treća je u Zrinskoj ulici ona zelena gdje je kinseki shop

Ova kod Prekovića na SL2 je vrhunski izrađena sa zvučnom i termo izolacijom stvarno kvalitetno do najsitnijih detalja, a zato je i cijena paprena čini mi se da je ostalo cca 2 stana
minus je što nema podzemnu garažu ili barem ove vani da su natrkivene i parking je etažiran.

Ova kod Sokola ima podezmnu garažu, lift i stanovi su Ok ne tako detaljno kvalitetni kao kod ovoga na SL2 jedino lokacija za po noći i vikendom je koma tamo od galame i dreke...

Ova u Zrinskoj zelena ima fine trosobne stanove od manje kvadrature do većih kvadratura i odličnu podzemnu garažu i cijenom je najprihvatljivija od ove tri gore nabrojane, ali kvaliteta završnih radova osrednja.

Sve tri imaju sve etažno odvojeno znači brojila i imaju liftove sve tri zgrade.

Ona od raiffeisen banke tzv. brodski tower gdje je porezna uprava je nešto strašno i uopće neznam tko bi htio živjeti u tom čudovištu sa malim stanovima od ukupno 99 i dugačkim mračnim hodnicima sad imaju isključenu struju na hodnicima i liftu jer nema stanara svega 3-4 stan prodana iz kompenzacije i ti su se zahebali. stanovi stoje već 4god neprodani zgrada se ne održava strahota mislim da će to završiti sve u soacijalnim stanovima na kraju jer takve koncepcije i nije za ništa drugo.


Starogradnju u SB ne bih spominjao pogotovo gdje nema etažnih brojila i u večini se ne plaća pričuva kako treba, pa nema ni kvalitetnog održavanja što se može vidjeti golim okom, a i u 21st. ne želim imati stan bez etažnih brojila i vlastitog barem parkirnog mjesta ako nema garaže.


Meni je jako igralo ulogu lokacija znači tamo kod invalida sa PTSP na SL2 nije dolazilo u obzir, ovaj dio prema Korzu i pijaci je nesnosno po danu i noći, Hebrang je geto u kojem nisam niti pokušavao pogledati bilo koji stan kao, Slavonija 1 loše zgrade bez izolacija, bez etažnih brojila i bez parkinga tako da smo na kraju uzeli blizu šetališta kod Brođanke gdje ima puno pješačke zone za djecu i dosta je mirno osim nedjeljom kad je misa oko podneva i našetavanje po promenadi, ali mislim da je to i najljepši dio SB za živjeti mislim na sami užio dio grada bez okolnih prigradskih naselja.
Ali ovo je malo mjesto tako da
homosapiens is online now  
Odgovori s citatom