Pogledaj jedan post
Old 11.01.2008., 16:04   #2038
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
joj..sorry sto se petljam, al ne znam bas jel ti pametno ici kod njih na kolposkopiju
ja sam isla kod njih prije nego sam se uputila u Zg..dvije kolposkopije i nikad nisu nista vidili, iako je papa cijelo vrijeme bio CIN II..
i onda mi doktor u Zg kratko nakon njih vidi svasta..

izgubila sam bezveze godinu dana kod njih, po papama i tim kolposkopijama, a da nisu bas nis napravili..a nakon sto ti je CIN prisutan godinu dana ti se vec cesto salje na konizacije..
inace su ok, al za hpv i CIN-ove ih nikako ne bi preporucila


Ako ste mislili na MEDICO u Rijeci ja imam drugačije iskustvo. U točno godinu dana od CIN I i HPV visokog rizika došla sam na čisti papa test. U 1 mjesecu 2007. g. nalaz katastrofa. Dobili antibiotike i ja i muž plus ja još 2 vrste vaginaleta koje sam izmjenično koristila 12 dana. Obavezno korištenje kondoma. Kontrola u 6 mj. 07. ASUS i upala, obavljena kolposlopija dobila nove vaginalete koje sam morala koristili isto 12 dana pa ponoviti za 2-3 mjeseca. Kontrola u 12 mj. 2007. papa čist, upale nema niti drugih problema. Sve čisto kao da svega skupa nije bilo. Naravno popravila sam prehranu, više šetnje sa psom i nastojala sam smanjiti stres iako nisam uspjevala. Kontrola za 6 mjeseci.

To je moje iskustvo. Naravno svatko je drugačiji i drugačije reagira na lječenje.
Svima vam želim puno sreće i da što prije se riješite HPV i svega što on vuće sa sobom
iaaana is offline