Pogledaj jedan post
Old 21.04.2011., 00:30   #9026
Quote:
vibica kaže: Pogledaj post
Imam problem već godinama sa jednom šesticom.Naime popravljam ju još od osnovne škole,i plombe sam mjenjala već sto puta.
Zadnji put mi je ispala prije jedno godinu i pol,stavila crnu plombu i držalo je nekoliko mjeseci.Onda je opet pala,i kod privatnika sam odlučila to otići izvaditi,nije dao nego mi je i on opet malo pobrusio i zatvorio sa bijelom.
Stajalo je nekih 7 mjeseci i opet mi je ispala plomba,ali ovaj put se i dio tog zuba odlomio.Dakle imam samo ogromnu rupu,okolo stijenku koja je pukla i sad mi se to klima da će kao ispasti.Naručila sam se za petak ujutro zubaru.
Zanima me,ako netko zna šta će sad opet raditi sa zubom?Ima li to uopće šanse spasiti?
Netko mi kaže da će mi most nekakav raditi( ja se pitam na čemu,jer kad se odlomi do kraja ovaj dio koji mi sad visi skoro ništa od zuba neće ostati).Za sada me ništa ne boli.
Također vas molim koliko će to sve koštati kod socijalne zubarke,jer razmišljam da odem privatniku.I tako i kod socijalne plaćam većinu toga.
idi privatniku....po onome sto mogu iz teksta zakljiciti, da se spasiti, ali to treba jako kvalitetno napraviti. Socijalni nemaju ni materijale i vremena za takve stvari.
Chain is offline