Pogledaj jedan post
Old 19.04.2011., 14:21   #1696
Unaprijed se ispričavam ako sam pitanje postavila na krivoj temi, ali ne znam gdje bih više postavila.

Jučer mi se mama vratila iz bolnice jer je baka opet završila u njoj. I ja i ona smo ostale pomalo zbunjene objašnjenjem nalaza pa imam par pitanja, pa ako bi netko znao objasniti bila bih vrlo zahvalna.

Ako su osobi dijagnosticirane metastaze na desnoj i lijevoj strani mozga uslijed čega dolazi do oticanja jedne strane mozga? Da li je moguće da se s jedne strane metastaze povuku/nestanu, a druga strana je zadebljana i nevide se metastaze?

Sada svi nalazi, uključujući magnetsku ne pokazuju metastaze niti tumor, a doktori kažu da je ipak moguće da se radilo o nekim metastazama, makar se ne vide na nalazima.

Mama je počela sumnjati da uopće nije ni imala karcinom jer svaki doktor drugačije kaže, sad zadnji nalazi pokazuju da je imala mozdani udar i da je prije (unazad godinu dana) imala takoder za koji su doktori na Rebru rekli da je to stari, a ovaj doktor u Novoj bolnici u Dubravi kaze da to nije istina. I doktori nikada nisu pronasli zariste i sada najnoviji nalazi pokazuju da metastaza nema nigdje.
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom