Pogledaj jedan post
Old 14.12.2011., 09:18   #8
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
btw. dobro došao frende Matiću
Fred donosi jednu mjere koje sam na ovom forumu zagovarao više godina, a to je rehabilitacijski centar za Hrvatske branitelje, odnosno više njih. Ja sam zagovarao specijalnu bolnicu za veterane, a ovo je inačica istoga čak više njih..

Druga mjera koju Fred zagovara je povećanje mirovina za umirovljene Hrvatske branitelje za 2.5-3% u razdoblju od godine dana.To je odgovor onima koji kažu da branitelji imaju prevelike mirovine i da su povlašteni.

Treća mjera koju Fred zagovara je uvođenje odlikovanja "junak Domovinskog rata" što također podržavam obzirom na izgubljenu vrijednost dosadašnjih odličja.

Četvrta mjera je objava registra Hrvatskih branitelja, koju i dalje ne podržavam iz već rečenih razloga.


Obzironm da ja Fredu ne vjerujem ništa, u sve ću vjerovati tek kada vidim u praksi.
http://www.politikaplus.com/novost/4...ljske-mirovine
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 14.12.2011. at 09:26.
casio is offline  
Odgovori s citatom