Pogledaj jedan post
Old 03.12.2013., 19:02   #35
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
U moj razred je došao jedan koji se doselio iz Njemačke i slabo je znao hrvatski,dok smo mi razgovarali i smijali se,on je stajao po strani...jedini on jer nije znao jezik.
Treba izbacit hrvatski jezik iz škola,samo diskriminira

Imali smo jednog invalida koji je bio u kolicima...dok smo mi igrali lopte on je stajao sa strane...jer je on jedini invalid.
Izbacimo igrališta i dvorane iz škole,samo diskriminiraju

Ja sam recimo bio jedan od onih koji nije išao na vjeronauk...i nisam se osjećo diskriminiran nego dapače povlašten...ja nabijam loptu na igralištu i kontam kako oni papci sad moraju sjedit i bubat

Kog boli kurac...katolička crkva je dio hrvatskog naroda i hrvatske tradicije i kulture i mislim da je zaslužila da joj država ustupi da ima vjeronauk kao izborni predmet pa ko voli nek izvoli.
S druge strane pederi nisu dio hrvatske tradicije i kulture,nisu ničim zadužili državu pa opet od države traže da im se dozvoli brak iako država od tog njihovog braka ne dobija ništa
Oprosti,ali usporedbe su ti bedaste.
Sasvim je druga stvar objektivni hendikep koji netko ima,a zbog cega ne moze sudjelovati u nekim aktivnostima.Dok je potpuno druga stvar dogmatski predmet u drzavnoj skoli koji segregira djecu iako mu to nije namjera,ali naprosto tako ispadne.
Katolicka crkva je dio tradicije hrvatskog naroda i tu si u pravo,ali Hrvatska je drzava svih njezinih gradja,a ne samo Hrvata.
Pederi nisu tema.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline