Pogledaj jedan post
Old 20.03.2017., 15:02   #8172
Mačku nisam, miceka jesam. S time da je moja mačka specifična biljčica, ovako je maza i pol, ali kad nešto ne želi da joj radiš nema šanse da joj to napraviš. Ne mogu joj uši pregledati, sam ću to reći. Vodit je kod veta je pustolovina za sebe, jednom smo je nas troje držali + vet da je može pregledati. Kupila sam transporter koji se otvara i od gore i to samo zbog nje, ostatak ekipe mogu izvući vanka i bez toga, nju nemrem osim ako ne želim završiti na hitnoj.

Tako da nju ne ostavljam bez nadzora, nije ona meni baš normalna u glavi. A i ovaj za napuhavanje, kad stavim ostalima oni idu u rikverc i kad skontaju da nema neke koristi od toga pomire se sa sudbinom i ne diraju ga. Ova kokoš bi išla u rikverc pol minute, vidila da nema koristi, sjela i nekako sa stražnjim nogama odgurala ga sa vrata i sam bi frknuo (inače je inteligentna i ne treba joj puno da skonta neke stvari šta i kako). Kad sam ugurala unutra ogrlicu onda više nije mogla tako pa nije skidala.

Jedino što je bed, kad prolaze negdje di je usko, ako zapnu sa ovratikom uspiju izvući glavu, čak i sa ogrlicom (ja sam kupila ogrlicu koja ima sigurnosni zatvarač pa kad jače povuku on se okopča, bilo me strah uzeti onaj klasični jer sam vidila na netu slike šta si znaju napraviti s tim ogrlicama pa me bilo frka)
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline