Pogledaj jedan post
Old 12.07.2017., 10:12   #25
Jesi ju ikad pitao kad ti kaže: "A ne bi me poljubio?" da zašto to tako kaže, jesi joj osvijestio to nabijanje krivnje i zašto to radi?

Još mi se čini da bi u seksu ipak mogao ležat zec...ili dio zeca

Moguće da potvrdu svoje vrijednosti dobiva kroz tvoj seksualni interes-znači konkretan interes koji onda dovede do seksa, a ne neko štipkanje za guzu u prolazu...a ako toga nema, onda ona misli da to dobivaš negdje drugdje, odnosno da tvoj interes leži negdje drugdje, čak toliko da si možda zainteresiran za muški spol...
Ako seksa nema baš, i ako ga ti rijetko ili nikad iniciraš, ona si može mislit svašta.
Ja imam gay poznanika, koji kaže da količina oženjenih koji su u stvari gej ili bi, je zapanjujuća i daleko veća nego što bi itko strejt očekivao, tako da nije neko čudo što je do tog pitanja došlo, pogotovo od nesigurne, ljubomorne osobe.

U svakom slučaju, ako još želiš pokušati, mislim da će vam trebati stručna pomoć, i ono, sve karte na stol, i tvoje i njene, i možda se neke svari riješe i rasčiste, ali mislim da će ona uvijek bit (malo) sumnjičava i nepovjerljiva jer je jednostavno takva...
__________________
loži se laik skeptik skolastik
nadomak smisla is offline  
Odgovori s citatom