Pogledaj jedan post
Old 01.09.2017., 14:12   #121
Quote:
sirovina kaže: Pogledaj post
iz bioenergetike je poznato što se događa kad blokirate protok svoje energije - tu nastaje bolest. iza tog mjesta nastaje rupa u energ. polju, dakle nije uzrok rupe vampir, nego baš to što ste blokirani u protoku energije. Večina uspješnih bioenergetičara poput Dumančića itd, govori o deblokiranju blokada u bioen. polju kao primarnoj metodi.
Dakle to što dajete nekom energiju ne znači da ćete oboljeti, upravo suprotno - ako blokirate svoju energiju onda ćete oboljeti.

Bioenergija čovjeka se , bar prema orgonskoj teoriji W.Reicha, za koju mislim da je točna, mada nedokazana, automatski obnavlja iz okoline, budući da je privlači voda (a lj.tijelo je ugl.voda) , i točke više koncentracije bioenergije (obrnuto od materije, koja uvijek ide prema mjestima nižeg tlaka).
To je kao neka kapitalistička energija, koja se gomila to više što je više imate. Ako je blokirate, onda će se gomilati do neslućenih razmjera, i postat ćete neurotični.
Isto tako, ako je nemate, onda čete biti sve više anemični i svi s kojima stupate u kontakt će vam je izvlačiti.
Dakle stvar je vj. u balansu.

E sad po meni, postoji neg. i pozitivna energija, jer to je u biti informacijska tvorba (prema teoriji o svijetu kao matrixu ) ; i Reich je govorio o Deadly-orgonu i normalnom orgonu; dakle tip energije koju šaljete ili primate - po meni ovisi o tipu čovjeka , dal je primitivno biće koje funkcionira na razine borbe moći ili manipulacije,dal je prožeto nekom drugom negativnom emocijom, ili je produhovljeno biće prožeto ljubavlju (što je rijetko).
Moguće je i da takve neg. energije kad ih primite od nekog "vampira" u biti uzrokuju te blokade , budući da je njima cilj blokirati vas.
Slazem se sto kazes da energije treba propustati...inace bi bili lesevi ..zmaci pravilno kanalisanje energija kroz Svest po mogucnosti prirodnih energija ( za bolji ten..).

A energija ko energija nije dobra ili losa.. moze se reci poz ili neg da a to je smer same energije unutar svoje explozivno implozivne prirode i kao sto si rekao u balansu je poenta pa i ne ide jedno bez drugog.


Sto se vampira tice sta reci uvek je neka borba a pogotovo u danasnje doba.. mene vise pocinju smarati zombiji, mnogo ih je, skoro pa citav svet oboleo i neunistivi su!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom