Pogledaj jedan post
Old 17.12.2011., 21:08   #14
Quote:
Robbie MO kaže: Pogledaj post
3 tisuće prognanih muslimana Stoca, imaju više prostora na FTV-u od pola miliona Hrvata i Srba etnički očišćenih iz gradova i općina koje su danas većinski Bošnjačke.
Evo ti postavi 5 priloga o Hrvatima/Srbima Bugojna, Kaknja, Zavidovića i Zenice (100 000 ljudi) a kojih danas nema tamo, a ja ću postavit 5 priloga iz Stoca (3 000 Muslimana fali), da vidimo kome će biti lakše biti naći vijesti/priloge od FTV-a.


Valjda svaki treći Musliman iz Stoca je gostovao na FTV-u ili barem dao izjavu za Dnevnik.
Pazi, ja nisam član nikakvog "analitičkog tima", samim tim ne mjerim minutažu priloga o prognanicima na FTV, vjerujem da je minutaža posvećena prognanim Bošnjacima veća a koliko je veća nemam pojma. S druge strane, ozbiljan analitički tim ozbiljno pristupa prikupljanju i analizi dokaza i prezentira na osnovu čega je došao do baš takvih rezultata - sve što sam pitao je na koji način, kojom metodom i na osnovu kojih dokaza se došlo do zaključka da 50% priloga o prognanicima na FTV govore o stolačkim muslimanima ili da je svaki treći stolački musliman gostovao na FTV, a naročito na koji način, kojom metodom i na osnovu kojih dokaza se došlo do izračuna o 300.000 Srba koje je prognala ARBiH?

E sad, možemo analitički i argumentovano pristupiti raspravi ili se proizvoljno "nabacivati" ničim potkrijepljenim tvrdnjama .... meni se ovo drugo ne radi, a nije dobro ni za samu temu koja bi napokon trebala postati mjesto za argumentovanu raspravu.

Pozdrav.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline