Pogledaj jedan post
Old 01.09.2005., 08:13   #15
Evo nešto s jednog foruma što me i potaklo da stavim ovu temu. Radi se o iskustvu jednog dečka koji ni sam nije vjerovao u urinoterapiju dok nije probao.

"Posle visemesecnog istrazivanja, razgovora sa svedocima slobodno
mogu da kazem da znam jednu od najvecih tajni koju su kontrolori sakrivali od ljudi.
Sve je pocelo jednog dana kada mi je sestra kukala kako ima puno
peruti i kako ne zna sta da radi sa njom. Imala je kompleks zbog toga
i cesto je pokusavala kosom da sakrije perut. Tog dana je bila vise nervozna nego obicno jer je morala da ide kod frizerke,a nije volela da joj niko gleda te rane koje je pokusavala bezbroj puta da leci raznim samponima, preparatima i ko zna cime.
Uvece kada je dosla bila je tiha, i odmah je otisla u svoju sobu. Bilo mi je malo cudno, ali sam mislio, imala je tezak dan, ok. Sutradan, probudio sam se kasno i usao u kuhinju, gde je sva vesela kuvala rucak Dejana( moja sestra). Bilo mi je nesto cudno u vezi nje, a kad sam jos jednom pogledao video sam da je vezala rep. To nikada od kada ima perut nije ucinila. Kada sam se primakao video sam zaprepasceno da niti jednu jedinu ranicu nije imala. Sokiran, nisam nista govorio, dok je ona prvo nesto pocela da se smeje, da bi posle pocela da place, ali nekako od srece.
Njena frizerka je imala rak na tankom crevu, lekari su joj preporucili
hemoterapiju.Ona je odbila, dosla na pregled posle 2 meseca, i dan danas lekari ne znaju kako je kancer iz te mlade zene nestao.
Frizerka je otkrila tajnu mojoj sestri, verovatno potresena kako je Dejana izuzetno tesko zivela sa peruti. Otkrila joj je tajnu da je odgovor u nama samima. Da ljudsko bice proizvodi lek za sve bolesti.
Iskreno prvo mi je bilo neverovatno, moj racionalni um to nije mogao bas sve da "svari". Razmisljao sam kako nas kontrolori uce" pa valjda bi se to proculo". ( kasnije kada sam sa dokazima pokusao da odem na neke medije ,rekli su da ce me pozvati kada budu imali termin, a na naucnim sajtovima tekst prezivi tek nekoliko sati).
Frizerka joj je rekla da je unistila rak u sebi uz pomoc svog vlastitog urina. Kako, to nije znala da objasni i njoj je tako prenela njena baka.
Rekla je sestri da ce joj perut nestati preko noci ako uzme jutarnji srednji mlaz, i namaze kosu. Moja sestra vise nema perut, za samo nekoliko sati, a godinama je bacala ogromne pare na sampone i druge
"lekovite trave".
Kao sto sam naveo prvo sam bio zgranut, i bilo mi je i muka, ali to je reakcija " ispranog mozga". Tako su nas naucili , da smatramo urin kao nesto prljavo i lose. Da se vratim na pricu, dakle, prvo sam bio u neverici
ali kada mi je rekla da pokusam da svoju staru ranu od psorijaze operem urinom rekao sam joj da slobodno ona "piski po sebi ja necu".
Posle nekoliko dana me je ipak nagovorila i jutarnjim srednjim mlazom sam namazao ranu na nozi. Uvece sam jos jednom isto uradio i ujutro.
Prekosutra rane vise nije bilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bili smo uzbudjeni, radosni,ali i u soku, kako ovo niko ne zna, ili ne sme da kaze? Koliko bi farmaceutska industrija izgubila novca? Koliko nas kontrolisu sa lekovima ?"
__________________
Bitno je ocima nevidljivo. Samo se srcem dobro vidi :)
Uranus is offline  
Odgovori s citatom