Pogledaj jedan post
Old 22.12.2006., 23:23   #18
Quote:
ice_queen kaže:
Počela sam sa pihoterapijom prije par tjedana (2 i pol godine se borim sa ankcioznošću) i pijem isto toliko Helex 0, 25 x1 na dan (u podne pol i navečer pol) Psihijatrica mi je prepisala Zoloft i probala sam ga popiti, ali sam se taj dan tako grozno osjećala (čitav dan sam bila nemirna,osjećaj kao da će me svaki čas uloviti napad), tako da ga sljedeći dan nisam popila. Nazvala sam psihijatricu i rekla mi je da pokušam popiti po pol i da je to normalna pojava dok tjelo ne prihvati zoloft, te da bi to stanje moglo trajati i 2 tjedna dok se tjelo ne privikne.
Jeli to stvarno tako?
Malo me zbunjuje što je zoloft antidepresiv,a ja nisam depresivna
Često su anksioznosti povezane sa depresijom i nekada ih je teško razlučiti, je li osoba samo anksiozna ili ima zamaskiranu depresiju.
Zoloft, Seroxat i ostali moderni selektivni inhibitori pon. poh. serotonina, se koriste često kod stanja udružene anksioznosti i depresije.

Lijek se počinje "osjećati". tj. njegovo puno djelovanje počinje za cca 15 dana i
za to vrijeme si dobila anksiolitik Helex kojega će psihijatrica u dogledno vrijeme izbaciti, jer je kontraindiciran za tu grupu antidepresiva
Možda ti zoloft ne paše. Možda ćeš trebati drugi lijek. Puno pitanja, malo odgovora, a ti si nestrpljiva.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline