Pogledaj jedan post
Old 16.10.2017., 16:24   #72
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Gle, ti si se izjasnila da ćeš pokriti noćenje i ako možeš to je ok, ali ja sam govorila Dorii, ako im taj trošak nije prihvatljiv (a kod nje se radi i o više ljudi) ne postoji nikakva obveza. Što se tiče parazita spomenila sam ih samo zbog spominjanja tetke u gradu, to nije tema o vjenčanjima... Jedno je rodica u prolazu, drugo je dvoznamenkasti broj ljudi u gradu. A ovo što se tiče smještanja rodbine doma, tko ima mjesta i volje super, ja i gdje imam rodbinu radije si platim smještaj i odem na kavu u posjetu, nego da smetam ljude.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Svakome njegovo. Da se razumijemo dragi i ja imamo prosječne plaće, svadbu plaćamo sami i uz to kupujemo stan i uređujemo ga (isto sami). I neće bit lako. I imamo više ljudi za noćenje nego ona (16 za jedno noćenje i 14 za dva, a potencijalno 3 noćenja; ona ima 10-ak za 3 noćenja). Ali uvijek ću radije uštediti na nekim drugim stvarima nego na smještaju za najbližu rodbinu jer o njoj je pričala. Naravno, to smo mi. Ne osuđujem nikog - samo iznosim svoje stajalište. Svadbu smo s razlogom počeli planirati dvije godine ranije da si troškove možemo raspodijeliti i lakše podnijeti. Ne mislimo se zaduživati nego na nečemu ćeš uvijek dati više nauštrb nečeg drugoga. Na svakome je da odabere taj balans i što mu više znači. Nekim curama eto cvijeće jako puno znači, a ja znam da ću tu uštediti ali ću uzeti više žestice Sad već skrećem s teme ali jasno je što želim reći.
ribic is offline  
Odgovori s citatom