Pogledaj jedan post
Old 10.11.2007., 13:55   #4
Ovakvih ćeš se vrlo teško riješiti bez ikakvog konflikta, ali jednostavno im predloži da o svom trošku izoliraju svoj stan od buke, ili da prodaju nekretninu i presele negdje na selo, gdje stanara iznad ne će imati. Po istom kriteriju bi svaki stanovnik Savske ceste mogao prigovarati ZET-u zbog silnih tramvajskih linija koje mu prolaze ispod prozora, i odgovor iz ZET-a bi vrlo vjerojatno bio sličan mojemu. Život u centru velegrada definitivno ima svoje prednosti i nedostatke, a kome to ne odgovara, neka odseli. Ja osobno ne podnosim buku, gužvu i stres u privatnom životu, te ću uvijek biti skloniji kući u nekom satelitskom gradiću u blizini Zagreba, nego stanu pet minuta udaljenom od tramvaja. Naravno, sve ovo vrijedi samo pod pretpostavkom da si zaista u zakonskom smislu čist, i da ne kršiš svojim postupcima u stanu javni red i mir. Svoju susjedu koja je postavljala slične zahtjeve sam odmah uputio da se u slučaju ikakvih zamjerki na moje životne navike izvoli obratiti nadležnim organima, i svih problema sam se riješio. Budući da si podstanar, pokušaj sa stanodavcem riješiti problem. Naravno, ako se pak zaista radi o opasnim psihopatima, onda je jedino i dugoročno rješenje da se trajno makneš od njih, što je u konačnici i najpametnije, nek' se netko drugi bakće s njima...
nosko5 is offline  
Odgovori s citatom