Pogledaj jedan post
Old 10.01.2013., 01:07   #17
Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post
nisam provjeravao te zip datoteke jer sam skinuo komplet stranicu sa winhttrack-om,
meni je sve skinuo ok tj. imam i viška jer skoro sve knjige koje imaju manje od 34 poglavlja (koliko ima ponovljeni zakon u svom folderu) imaju onda ostatak poglavlja do broja 34. od ponovljenog zakona npr. direktorij od 1korinćanima ima svojih 16 mp3-ca(poglavlja) a onda od 17-34 su mp3-ce ponovljenog zakona.

također sam skinuo i novi zavjet sa 4shared i sve je ok.
tamo su isti glasovi ali knjige nisu po poglavljima već je svaka knjiga jedan veći mp3.
može se skidat paralel više knjiga odjednom npr. 4-5 da ide brže.


tko nije još koristio winhttrack, stvar je jednostavna.

portable verzija
http://www.softpedia.com/get/PORTABL...nHTTrack.shtml
O ovo je dobar program?
Iznenađen sam i sam!
Tako što je prije to "skidanje" skidanje-snimanje ili donošenje-snimanje (pa bi bilo potrebno dodati novu riječ kod nas u riječnike.
- skidanje = svlačenje i tako dalje
Kako već rekoh, to mi je prije "skidanje" išlo sa 120 po sekundi pa sama ta dva "skidanja" trajaše negdje po pet sati.
Sa ovim WinHTTrack ide to jako brzo za 12 minuta 241Mb, što velim sebi nije to loše, ako se uzme u obzir da ide preko dva routera.

Samo zar nebi bilo lijepo i kulturno recimo od te vaše hrvatske crkve da imaju svoju oficielnu internet stranicu gdje ima na mreži bibilija u govoru, biblija u zapisima razno raznim formatima pdf doc html i tome slično.
Šta bi drugo mogli raditi kada ništa ne rade.
Ako taj njihov "vaš" "narod" ni ne dolazi ili u sve manje ide u te vjerske objekte a ovi "vjerski lideri" ih samim time ni traže nebi li bilo lako i zgodno da to tako jednostavno naprave.

hvala lijepo uključujući i na način upotrebe
auqa is offline  
Odgovori s citatom