Pogledaj jedan post
Old 16.12.2007., 14:19   #19
Quote:
Duffman kaže: Pogledaj post
Čini mi se da jako često propustim pokoju dobru utakmicu jer jednostavno nisam znao da će bit prijenosa na televiziji.

S druge strane pak, vidim da ovdje ekipa masovno uletava sa pitanjima tko/što/kada/gdje prenosi.

Tako da, evo teme u kojoj možete najaviti sve nogometno-vezane događaje koji mogu biti praćeni putem tv-a (bilo to HRT, FTV, SLO ili štogod već).



Evo da započnem:

Ako itko hvata Discovery Channel, sutra (16.12.) u 21h (ili 22h, nisam siguran) prikazuju emisiju "Football hooligans - international", a tema je "The Balkans", i koliko sam vidio najavu, bit će reportaža o Boysima, Torcidi, Delijama i Grobarima.


Također u nedjelju, SLO2 od 18.20h prenosi utakmicu Arsenal - Chelsea (moguće da je snimka, jer sam negdje vidio da utakmica počinje u 17h)


(modovi ako mislite da je tema nepotrebna, brišite ju)
Neka je. Ex.

Evo ja imam satelit ali nigdi nema discovery chanella, pa ako neka zna di ga mogu "uhvatit" isto ko i OBN i BHT1, iam toga na satelitu i di.
I jos ako to ne nadem zna neko mozda bilo koji program na satelitu da danas prenosi premiership, bilo koji nije vazno koji je jezik samo da se gledaju tekme
lupac is offline  
Odgovori s citatom