Pogledaj jedan post
Old 09.07.2008., 12:46   #42
Ja sam uspješno prošla psihološko testiranje za prodajnog predstavnika i na zadnjem krugu sam bila na razgovoru sa komisijom za posao prodajnog predstavnika u Croatia Airlinesu. Razgovor je dobro prošao i rekli su da će me obavjestiti za par dana. Nakon nekoliko dana dobila sam obavijest na mail da me ipak neće odmah zaposliti unatoč mojim kvalifikacijama, ali da me zadržavaju u bazi podataka i da će me po potrebi kontaktirati.

Zanima me s obzirom da sam uspješno prošla testiranje i razgovor postoji li šansa da me zaposle za nekoliko mjeseci kada će ponovo tražiti prodajne predstavnike. Mislim da je stvar bila u tome što sam završila Visoku školu, a za taj posao je dovoljna i SSS. Oni su primijetili da im ljudi sa višom i visokom stručnom spremom često odlaze čim nađu neki vjerojatno bolje plaćeni posao. Usprkost tome što su rekli znam dečka koji je završio Visoku školu i bez problema radi kao prodajni predstavnik u Obzoru u Teslinoj ulici u Zagrebu, a to je sestrinska firma Croatia Airlinesa. Mene bi zanimalo i da me zaposle na komercijalnim poslovima u Buzinu gdje je njihova zgrada, ako bi tamo tražili nove zaposlenike.

Ima li možda nekoga tko je radio tamo kao prodajni predstavnik? Nije mi jasno kako od tamo u kratkom vremenu odlazi puno prodajnih predstavnika, s obzirom da je to poznata firma, a u današnje vrijeme je teško naći posao. Mnogi rade kod raznih privatnika gdje su sigurno lošiji uvjeti nego u Croatia Airlinesu.
prilika is offline  
Odgovori s citatom