Pogledaj jedan post
Old 15.12.2008., 21:55   #695
Quote:
meelitaa kaže: Pogledaj post
taj srednje-netipizirani rizični imam ja i nemam kondilome nikakve ni ravne ni šiljaste i za to sam da bi otkrila radila tipizaciju u modernoj dijagnostici oni testiraju na 49 genitalnih tipova (a jeftiniji su od privatnika tako da se stvarno isplati) inače ne bi sa sigurnošću ni znala imam li hpv koji je papa pokazao. ostali privatnici uključujući i moju doktoricu testiraju samo na visoke a onda ako nije u onoj navedenoj skupini visokih i srednje visokih kako sam ih ja nazvala onda oni pretpostave da je niski rizik.
nije mi jasno zašto ti gin ne testiraju ljude na sve tipove nije isto ako osoba ima jedan tip il više, to bi im pomoglo u istraživanjima
nixa možda katarina priča o srednje-visoko rizičnom al on ti se pokaže na tom brisu gdje imaš 14 il koliko tipova zaboravila sam navedenih tako da to nemaš ako si negativna
možeš imat il taj srednji ko i ja na koji nitko osim dijagnostike koliko ja znam ne radi tipizaciju- mada sumljam mislim da on nema kondilome nikako il tip niskog rizika vrlo vjerojatnije
V ti je dobro rekla možda da odeš tamo u dijagnostiku pa nek ti uzmu i s cerviksa i s kondiloma bris
i da taj srednji je kod mene napravio cin i vidilo se u papi da imam hpv
ma idem spalit te kondilome (eventualno kolposkopiju) i to je to-necu radit ponovo tipizaciju ak sam danas dobila da je negativna-a za vanjske je ionak svejedno ako ih spalim...otici cu radije za koja 3 mj opet na sve te testove da provjerim cervix dal je i dalje cist
joj tako mi je lakse da se ta nocna mora blizi kraju
drzim fige i vama svima za dobre vijesti...
nixa9 is offline