Pogledaj jedan post
Old 17.03.2012., 22:22   #372
hej eto i mene malo

prosli vikend sam obavila shopping i kupila sam zobene i puno povrća, jogurte i tak
i sad sam već ušla polako u neku rutinu
7.30 doručak- 4 žlice zobene, pola naribane jabuke, + još neko voće kiwi ili pola kruške + 2 dcl jogurta
11-11.30 ručak- ovisi što se kuhalo, neko varivo ili meso s povrćem gledam da mi porcija bude mali plitki tanjur i da jedem bez kruha i da jedem salatu uz to
15.00-16.00 međuobrok- doma si napravim salatu od dvije mrkve- naribam je,dvije žlice kukuruza, par komadića feta sira +plus neko povrće koje ima doma ili zelena salata ili ovaj tjedan sam sirovu brokulu stavila u tu salatu+ 1 dcl jogurta po tome, te salate ispadne negdje oko 200-250 grama
19.00-20.00 večera- sendvić od dvije šnite švedskog kruha i par šnita pureće salame + 1 dcl jogurta

nekad za doručak ili večeru si stavim i sir
kada ujutro radim dignem se ranije pa si sve pripremim ili si večer prije skuham ako se to može hladno jesti
znači maknula sam se od pekarskih proizvoda, jedino što mislim da i dalje premalo voća jedem,moram još to promijeniti
a i slatko me još muči jer su napunili frižider na poslu a ja smatram da mi je glavni zadatak ispraznit ga

ali nakon mjesec dana vježbanja na hidrauličkim spravama+hodanja do posla i natrag+ promjene u prehrani otišle su mi 3 kg, jako sam sretna zbog toga jer se ne sjećam kad mi je vaga bila ispod 80 kg i dobila sam motivaciju za dalje,samo treba to nastaviti tako, he he he:-)
SpOokey is offline  
Odgovori s citatom