Pogledaj jedan post
Old 17.09.2005., 15:32   #516
...

Gospodo falsifikatori,
Što se praviti tako pametni i nedužni, kao da ste zaboravili na svoje gafove.
Da li se sjećate kada ste tvrdili da se Dresnik iz DAI ne može odnositi ni na koju drugu lokaciju osim Drežnika na Korani jer tamo postoje arheološki nalazi i zapisi o tom gradu iz srednjeg vijeka i da u Srbiji nema takve lokacije. Ubrzo ste reterirali kada sam vam ja ukazao na metohijski Dresnik koji se spominje ranije od koranskog Drežnika i koji ima mnogo starije arheološke nalaze.
Zatim da ne spominjem blamažu oko genetskih grupa ili još goru blamažu oko Pavliše.
Za pametovanje vi imate najmanje razloga.
Ah, da, zaboravih na blamažu nad blamažama oko falsificiranja Margetića kada ste i zaradili nadimak 'falsifikatori'.

Dva brata koji vladaju Hrvatskom nisu Srbi, nego Hrvati, jer se radi o kraljevima Krešimiru i Gojslavu koji su bili suvladari u vrijeme kad je Samuilo bio poražen i kad je Bugarska pala pod vlast Bizanta. Dakle, Bugarska i Hrvatska su tada graničile.
Što se tiče Trpimira i njegovih ratova s Mihajlom Borisom, drago mi je da ste priznali da je Srbija u 9. stoljeću bila ništa drugo doli obična bugarska provincija u kojoj su Bugari postavljali vladare kako im se htjelo, koga im se htjelo i kada im se htjelo. A vi bi htjeli da je Bugarska bila tada valjda sve do Krbave?!?!?
Koji diletanti!
Andelko is offline  
Odgovori s citatom