Pogledaj jedan post
Old 16.01.2010., 12:10   #32
evo ovako.. bili danas kod gospodina... simpatičan striček... bar meni

probati ću ovdje napisati što detaljnije terapiju pa tko želi vjerovati može.. tko ne želi, opet dobro... ja i suprug smo odlučili probati otvorenog uma i s pozitvnim stavom... izgubiti nemamo ništa, dobiti puno

dobili smo manje više oboje istu terapiju ali dvije su razlike:

1. čajevi su ovdje već prije nabrojeni i to smo i mi dobili pijemo ih zajedno sljedećih 3 mjeseca... dobili smo 6 većih kutija... e sad tko hoće vjerovati tko ne.. čajevi su po meni defintivno domaći... nije industrijska proizvodnja... pila sam čajeva u životu pa mislim da mogu procijeniti... naravno tu će se sigurno naći netko tko će me ići pobijati ali dobro... pošto ja gledam u taj čaj i osjećam njegov miris ostati ću pri svojem mišljenju....

2. matičnu mliječ, tj. piše na njoj baby mliječ to je defintivno miješano s medom ali je jako, jako gusto... mene podsjeća na one propolis medove koje imati kupiti kod medara ..dobili smo svatko svoju i rekao je da je jako važno da se ne pobrkaju... moje su roze boje a njegove plave
ja imam 6 teglica on ima dvije...on to uzima mjesec dana a ja sva 3 mjeseca

3. propolis kapi uzimam sama, on ne mora.. nisam pitala zašto...tu sam dobila dvije bočice po 20 ml...

4. med i ocat uzimamo oboje sva 3 mjeseca skupa


suprug bi defintivno morao prestati skroz pušiti.. što su mu već svi rekli ali mu je to dosta teško... ali rekao je da će sad stvarno potruditi svim silama


eto...nije mi žao da smo otišli... dapače puno hvala svim curama koje su me poduprle.. znaju one koje su

pusa svima i neka nam je svima sa srećom

p.s. ako tko ima kakvih još možda pitanja, tu sam... e da upravo pijem žalfiju i definitvno sam pila i puno odvratnijih čajeva.. a može se zasladiti s medom pa uopće nije loša...
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom