Pogledaj jedan post
Old 19.06.2006., 09:42   #8
Quote:
Luđakinja kaže:
gle, napisala si na drugom topicu da si psihologinja. ako ja, kao studentica prve godine bolje baratam stručnim (i to jedva da su "stručni" ) pojmovima od tebe, onda... hm, da. da ne pričam o tome da se iz tvojih postova baš i ne vidi neka dr. sc./ prof. edukacija... al oke.

žao mi je što si imala poremećaj hranjenja, nadam se da je to sad iza tebe.
mislim sto reci Ludjakinjo...eto ti prilika da nahranis svoj gladni ego na mom lapsusu...ako te to jako veseli...go on... uopce me to ne dira. Enjoy.
Uostalom....ako je tebi baratanjem pojmova namjera nekome iskljucivo dokazivati znanje...e onda si, draga moja studentice, u totalnom krivu. Znanje se moze dokazati i upotrebom slenga, obicnog jezika, razumljivog svima....a to sto sam ja umjesto "ili" kod tjeskobe i anksioznosti stavila zarez... wow, velikog li dokaza da ti bolje baratas pojmovima dakle znanjem od nekog drugog...???! na mojoj slucajnoj pogresci u pisanju, ti ces graditi svoj utisak velikog znanja..? Mislim gle, savjetujem ti da si scooliras malo taj tvoj ego trip...smetat ce te u buducoj praksi.
__________________
...And her enchanted hair was the first gold... And still she sits, young while the earth is old, And, subtly of herself contemplative, Draws men to watch the bright web she can weave, Till heart and body and life are in its hold...
Hyacinth Lilith is offline  
Odgovori s citatom