Pogledaj jedan post
Old 16.03.2018., 21:36   #6068
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Jesi li je dovršila

Ja sam večeras na fiddy metodi..davno nisam..
A pada mi na pamet i menni metoda pijenja vina
Jesam, oko 3, ali nisam bila baš koncentrirana pa sam malo fulala redoslijed [emoji16] Stavila sam:
1. Melano cc i Greentinol sam već spomenula
2. Nakon više od sata sam nastavila s tonerima. Acwell pa Muji, inače bolje ide Muji prvi
3. Innisfree green tea balancing lotion (on je kao emulzija, koristim ga umjesto kreme kad je toplo)
4. Sidmool snail essence (trebao je ići prije, ali sam ga zaboravila, pa mi je bilo žao ne staviti ga, pa sam se pravila da nisam stavila ovaj lotion, pa sam namazala puža pa još jednom lotion)
I onda oko 4 kad dijete nije htjelo zaspati, nabacila sam još sloj SPFa i otišli smo u šetnju. Sve u svemu, bio je dobar dan.

Sad se i meni pije vino! Ne bih smjela [emoji28]
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
I kod mene je ljetni mode on. Čim proviri malo sunca, ja drugačije funkcioniram. Vikendom jutarnje kave na osunčanom balkonu ili negdje uz more, zumbuli mi procvjetali, papige mi se bude u 6. E da, i spf kremu sam preselila u ormar sa svakodnevnim mazalicama.



Može lako biti da ti Matsuyama toliko odgovara upravo zbog obilja ceramida u sastavu. Ja sama sebi sad već djelujem opsjednuta ceramidima, ali oni mi jedini uspješno riješe jaču dehidraciju.
Blago sam ljubomorna na ovo [emoji7] kod mene još nije toplo za obitavanje na balkonu, a još nisam ni kupila namještaj za njega, dakle neću uskoro piti kavu tu.

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
Plavusa132 is offline