Pogledaj jedan post
Old 29.10.2011., 15:07   #4
Bila sam u istoj situaciji pa otprilike znam kako se autorica osjeća. Jednostavno, bez obzira na to kako se on ponio, ona ga je voljela. A on jako dobro zna na što ona pada i onda joj u porukama sigurno nabija grižnju savjesti i to je ono što nju boli. Pa onda ono vječno pitanje može li se čovjek promijenit il ne pa možda je sad drugačiji pa ovo pa ono. I moj bivši je imao curu s kojom je kakti bio presretan i zaljubljen, a opet mi se javljao u intervalima, valjda da vidi može mi li dić tlak, a to njemu diže ego. Sad je konačno prestao, al ono, taman se malo oporavim pa se on javi i to s takvim groznim nebulozama da me svaki put uspio rasplakat. Već sam hodala sa sadašnjim dečkom kad me ovaj po posljednji put iznervirao i to toliko da sam sadašnjem u krilu plakala I onda reko dosta. Na sljedeće poruke mu nisam odgovorila, osim u onom trenu kad mi je već doslovno bio smiješan koliko je bio jadan s tim javljanjima i onda sam mu to dala do znanja pa je prestao.

Nemoj se uopće mislit oćeš odgovorit il ne. S tim odgovaranjem on vidi da i dalje može do tebe i samo ga hraniš da ti se javlja i dalje. Nemoj mijenjat broj, mislim, ja nisam htjela jer bi imala 1000 komplikacija zbog tog, al jednostavno obriši njegovu poruku čim ti stigne i doviđenja. Prestat će jednom, bez brige Sad samo želi vidjet je li još aktualan i jel ti stalo. Neki ljudi su jednostavno svinje kao takvi.

EDIT: aha, al ja tek sad po tvojim postovima vidim da bi ti htjela opet bit s njim i valjda si od nas očekivala čut da je njemu još stalo kad se javlja.. eh..

Zadnje uređivanje Patuljka : 29.10.2011. at 15:14.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom