Pogledaj jedan post
Old 20.03.2017., 13:42   #5448
Iskljucivo prodaja, nisam za zamjene. Postarina ukljucena u cijene.
Saljem vecinom HP preporuceno, ali eventualno moze i tisak, u Splitu je moguca primopredaja.
Svi su proizvodi original i s ispravnim rokom trajanja.




NARS

Pure Radiant Tinted Moisturiser SPF30 nijansa Finland Light1 (za mac nc15-nc20)
Link - www.narscosmetics.com/USA/pure-radiant-tinted-moisturizer
Skoro ko novi, istisnuta mini kapljica samo da testiram, na zalost ne pase mi nijansa. Bez kutije. 140 Kn

Puder u kamenu Powder Foundation SPF12 nijansa Deauville Light3 (za mac nc20-nc25).
Ovo je diskontinuirani proizvod, vise se ne prodaje. Rok trajanja mojeg je do 01.04.2019. Puder se moze koristiti na 2 nacina – suhom i vlaznom spuzvicom, ima izvrsno prekrivanje.
Malo je koristen (stanje se vidi na slici), dolazi s kutijom, ali na zalost bez pripadajuce spuzvice jer sam je negdje izgubila. 120 Kn

Mat ruz NARS Pure Matte Lipstick nijansa Montego Bay (rockasto-breskvasta).
Link – www.narscosmetics.com/USA/pure-matte-lipstick
Par puta koristen, dezinficiran, bez kutije. 70 Kn

Urban Decay

Ruz Revolution Lipstick nijansa Native (njezno-roza).
Jednom isproban, dezinficiran, dolazi s kutijom. 70 Kn

ZOEVA

Kist za konturiranje 109 LUXE FACE PAINT, prirodna dlaka
Potpuno nov, nekoristen, dolazi sa svom ambalazom (brush-guard + zip-torbica). 80 Kn



Tekuci puderi

Helena Rubinstein Color Clone, nijansa 13 beige shell (neutralna svijetla). Vrhunski je puder, ima veoma prirodni finish ali uz to i odlicno prekrivanje. Opet sam fulala nijansu. Dolazi s kutijom. 170Kn

Rimmel Match Perfection, nijansa 103 True Ivory. Skoro ko novi, istisnuta mini kapljica samo da testiram, ne pase mi. 40Kn



Preparativa

Biobaza Hydradiance Antioksidativni Fluid i Tonik. Jako malo koristeni. Kutije sam bacila. 50 Kn za oba dva proizvoda.

Sampon Kevin Murphy HydrateMe Wash. Kupljen u Fabula de Forma. Skoro ko novi, samo jednom isproban, na zalost nikako ne mogu koristiti SLS-free sampone. 70Kn ili menjam za koji Kevin Murphy regenerator (pozeljno HydrateMe ili Angel).





Puder u prahu La Praire cellular treatment loose powder nijansa Translucent 1 (za svijetlu put). Ima ga malo manje od pola od cijeloukupne ogromne kolicine od 56g.
Link - la-prairie-cellular-treatment-loose-powder
Dolazi s kutijom i pripadajucom spuzvicom. 150 kn

Parfem La Perla Divina edt, 23 od 30ml. Dolazi s kutijom. 100 kn

Dekant famoznog luksuznog pudera u prahu Caron, klasicna linija, nijansa Madame (za svijetlu put reda MAC NW15-20 i NC20), kolicina je nekih 10g
Link - Caron loose powder les classiques
Plus uz njega kao bonus je tester tekuceg pudera Make Up For Ever Ultra HD u nijansi 115 (R230). 80 kn

Krema za podrucje oko ociju Skinceuticals Firming Eye Cream, tester pakiranje 3 komada, nova nikad otvarana. 50 kn



Mineralni puder u kamenu Jane Iredale Pure Pressed Mineral Foundation SPF20 nijansa Amber (za mac NC20). Kupljen u dermastore, minimalno koristen. Odlican je puder ali fulala sam nijansu. 150 kn ili zamjena za isti takav u nijansi Warm Sienna.

Korektor Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm Concealer, nijansa 02 fair. Kupljen u Aledoni pocetkom prvog mjes ove godine. Samo jednom isproban na podrucje podocnjaka. Dolazi s kutijom. 80kn
__________________
"10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain, and 100% Reason to Remember the Name"
potto is offline