Pogledaj jedan post
Old 17.03.2011., 21:11   #19
Quote:
kanotolki kaže: Pogledaj post
hvala . da li stoji u zakonu da za registraciju treba osobna osobe na kojeg glasi auto-npr ako je data punomoć.ako je tako sve ok. i u vezi police-ako pokuša iskoristiti popust iz police koju sam ustupio tipu da li mu može uspjeti-naIME JA SAM TAJ POPUST VEĆ ISKORISTIO.50% i smatram da nemože i on ma kakve papire priložio.
Bez osobne vlasnika je strogo zabranjeno referentima u STP prijaviti tehnički pregled i produžiti registraciju, a regulirano je uputom MUP-a i pod sankcijom gubitka licence za rad. Tako da je jako mala šansa da bi se to netko usudio napraviti. Ako za vozilo postoji punomoć vlasnika po kojoj je ovlastio opunomoćenika da može obaviti registraciju, onda u tom slučaju ne treba osobna iskaznica vlasnika, već samo opunomoćenika. Tako da je jako riskantno prodati auto uz punomoć, pogotovo ako na njoj piše da vrijedi neograničeno ili do opoziva pa se opunomoćenik fura na nju do besvijesti.
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom