Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 17:36   #108
262. Koliko treba plavusa da zatvori krug ? - Dve ! Jedna se kupa, a druga joj doda fen.

261. Uhvatila plavusa zlatnu ribicu, a ribica ce joj: Pusti me, ispunit cu ti tri zelje. A plavusa pita: ' A koje tri zelje ?'

260. Kako znate da vam je fax poslala plavusa? - Ima markicu na sebi.

259. Koja devojka u osmom razredu ima najvece sise? Plavusa, tamnokosa ili crvenokosa? Plavusa. Njoj je 18 godina.

258. Kako je poginula plavusa pijuci mleko? - Pala krava.

257. Sta plavusa prvo uradi ujutro? 1. Predstavi se 2. Ode kuci.

256. Zasto je plavusa bila toliko ponosna kad je slozila puzle nakon 6 meseci? - Na kutiji je pisalo "2-4 godine".

255. Zasto je tako malo plavusa gimnasticarki? - Cim naprave spagu zalepe se za pod.

254. Sta radi plavusa sa crnim pramenom u kosi? - Pravi se pametna.

253. Koliko ima sala o plavusama? - Nema ni jedna, sve je istina.

252. Sta se dobije kada plavusu stavite u kljucalu vodu? - Caj od mentola.

251. Sta kaze plavusina majka, kad ona krene u kafic? - Ako nisi u krevetu pre 12, onda dodji kuci.

251. Zasto plavusa kupuje belu boju? - Za crne dane.

250. Zasto plavusa u bioskopu sedi u prvom redu? - Da prva gleda film.

249. Sto radi plavusa sa dve koke u nosu? - Diluje drogu.

248. Kako Terminator razgovara sa plavusom? - U usta ga vista, baby..!!

247. Zasto plavuse ne piju bambus? - Da im ne zapne stabljika u grlu.

246. Koja je razlika izmedju plavuse i fudbalske lopte? - Nikakva.. Obe napumpas i sutnes !

245. Voze se dve plavuse autom po plazi. Kaze jedna:- Gle zgazeni galeb. Druga:- Gde? (i naglo pogleda gore)

244. Kako da zbunis plavusu? - I ne moras - tako su rodjene. - Stavis je u okruglu sobu, i posaljes je u cosak.

243. Plavusa je pokusala da ubije pticu - gurnula ju je sa litice.

242. Sta je to kad plavusa ofarba kosu u crno? - Vestacka inteligencija.

241. Kako da zaposlis plavusu? - Napises " Okrenite na drugu stranu", sa obe strane papira.

240. Kako da stavis plavusu u iscekivanje? - Reci cu ti sutra.

239. Zasto je plavusa izasla na izbore u cipelama br. 45? - Zato sto je na izbore trebalo izaci u sto vecem broju.

238. Kakva je razlika izmedju plavuse i Titanika? - Titanik nije bio kitolovac.

237. Kako naterati plavusu da se nasmeje u subotu? - Ispricas joj vic u sredu.

236. Dosla brineta kod doktora: - Doktore, neznam sta da radim, boli me po celom telu. - Kako? - Pa pipnem nogu, boli me; Pipnem glavu, boli me; Pipnem ruku,boli me... - Da vi niste mozda plavusa. - Da, samo farbam kosu. - Onda je prosto, polomili ste prst.

235. Kako uciniti da plavusine oci blistaju? - Uperi joj dzepnu lampu u usi.

234. Sta kaze plavusa posle sexa? - Ko su bili svi ovi?

233. Zašto plavuša voli sa invalidima? Oni ne mogu na kraju da je šutnu. Poslao: Invalid

232. Kaže plavuša: 'dobro, hajde shvatila sam kako roda donosi djecu, al ne mogu da shvatim kako pauk odnosi auta'

231. Deda Mraz, dobra vila, pametna plavusha i glupa plavusha idu ulicom i vide 100 DM. Ko ce ih uzeti ? - Glupa plavusha. Ostali su likovi iz bajki.

230. Zasto plavusa vadi krajnike? Prosiruje poslovni prostor!!!

229. Kako plavusha zaceshljava kosu ? - Napravi shpagu.

228. Zasto plavushe dobijaju menstuaciju ? - Zasluzile su predah.

227. Zasto plavusa pusi samo pred vratima Zato sto na vratima pise 'PUSH'

226. Kako plavusha pali svijetlo posle dobrog sexa ? - Otvori vrata od kola.

225. Koje su tri najgore godine u plavushinom zivotu ? - Cetvrti razred osnovne skole.

224. Pitaju plavušu koja je razlika između ševe i deve. Ona odgovori: Ne znam, nisam se nikad devila.

223. Sta se desi kada plavusa i crnka padnu sa desetog sprata??? EUROKREM!!!...

222. Kako plavusa ubije pticicu?????? Baci je kroz prozor!!!!!!

221. Setali plavusa i policajac pored jezera i plavusa vidjela patku i kaze: - Vidi roda! Policajac se okrenu i rece: - Glupaco! To nije roda nego pelikan od njega se prave gumice za skolu!!!

220. Dolazi tip do trafike u kojoj radi plavusa: ' Tri kondoma.' -kaze tip. A plavusa ce na to: Jel' za ovdje ili za ponijeti?

219. Sta kaze plavusha kad stavi noge u lavor ? - Konacno zajedno.

218. Sto stoje i cekaju sedamnest plavusa ispred jedne diskoteke??? Zato sto trebaju biti osamanest da bi usle...

217. Zasto plavusa nosi TRENERKU na glavii????? Pise na njoj KAPPA.

216. Razgovaraju dvije plavuse: Prva: "Momak mi ima strashan problem sa perutanjem kose...uzas!" Druga: "Pa daj mu head & shoulders " Prva: "Aha.... aaa kako se daje shoulders?" Poslao: Zika

215. Cuje se iz plavushinog kupatila: 95, 96, 97, 98, 99... upomoc, stonoga!!! Poslao: Zika

214. Kresnula se plavusa sa tipom. Posle seksa uplaseno upita tipa: - Jao! Jesi li koristio kurton? - Nisam! - A je l' imas sidu? - Nemam! - Uh, dobro je, da ne dobijem opet. Poslao: Zeljko

213. Zasto plavusa uvek izgubi mobilni telefon posle razgovora? Zato sto spusti slusalicu i ode! Poslao: Marko

212. Dve plavuse u bioskopu. Ugase se svetla, poceo film. Kad nakon nekog vremena kaze prva: - Mene neko jebe. Druga ce: -Valjda ce i mene i ja sam platila kartu! Poslao: Marko

211. Šta radi plavusa u "World Trade Centru"? Čeka avion! Poslala: Maja

210. Vratila se plavusa iznenada kuci, a tamo njen muz stavio u krilo kucnu pomocnicu. - pobogu Pero! Pa neme ni pola sata kako sam ti ispeglala pantalone.

209. Plavusa pita plavusu. - Koji ti je onaj sto sam ga juce videla kako izlazi iz tvog stana. - Profesor univerziteta. - Redovan. - Ne samo kad mi je muz na putu.

208. Plavusin muz se vratio sa puta, pa je pita: - Zeno da li me je trazio neki muskarac? - Pa i nije neki muskarac! - odgovori ona

207. Mladic dosao do jedne plavuse. - Da li ce vam smetati moje drustvo? Nece samo plati deset maraka. Kad je platio, momak viknu. - Drustvo napred.

206. Plavusin muz kaze prijatelju. -Hajde da ti prodam moju zenu. Koliko mi dajes za nju. - Ti si lud! Nedam ti ni pare. - Odlicno tvoja je.

205. Pita ginekolog plavusu: -Koliko ste izgubili tokom menstruacije? -Auuu doktore, mnooogo! Izmedju 800 i 1000DM!!! Poslala: Plava

204. Zasto plavusa sedi na krovu? Cula da jelo i pice casti kuca.

203. Zasto plavusa vodi ljubav na balkonu? Da joj ljubavnik ne bi svrsio unutra.

202. Kojim pitanjem plavusa moze da vas ucini impotentnim? Jesi li vec usao!

201. Zasto plavusi vire noge iz rerne? Podgreva picu.

200. Sta je to: Dugacko pet kiloetara sa koeficijentom intaligencije 10? Parada plavusa.
sokre is offline  
Odgovori s citatom