Pogledaj jedan post
Old 19.08.2003., 07:32   #5
Fancy, ne vjerujem da bi mi se seksualni zivot bitno razlikovao da sam u HR. Mislim, da sam u istoj situaciji, t.j. cvrstoj vezi. Jedino sto si mogu zamisliti je da bi cura mozda bila rezervirana prema predbracnom seksu, ako je vjernik. Medjutim, citajuci LJES, mislim da je malo takvih. Ili nemaju modem

Reklame sa golim zenama takoreci i ne primjecujem vise. Prezasicen sam. Mora to vec biti nesto posebno da bi mi skrenulo paznju. Sjecam se proslogodisnje H&M reklame: Claudia Schiffer je reklamirala shorts. E, to sam primjetio (ali nisam jedini ). A one reklame kasno navecer na TV-u me takodjer zivciraju. Mislim, to je zbilja bezveze i jedan razlog zasto filmove radije gledam sa DVD-a. Osim toga, uopce si ne mogu zamisliti da bi me neka tamo zemska preko telefona toliko napalila. To mora da su ocajnici koji koriste te brojeve.

Gazda, u CH ima 20% stranaca, znaci naci ces sve, od Turkinje u kaputu i marami do nordijskog tipa cure, koja kao da je ispala iz nekog filma Riefenstahlove. Nisu bas previse stidljive, uz jezero u Zürichu ljeti mozes vidjeti dosta cura "topless".
Secundo is offline  
Odgovori s citatom