Pogledaj jedan post
Old 19.03.2007., 09:45   #10
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
to sam si i mislila

sad me zanima,nemojte me popljuvat ako je glupo, recimo slomijem nogu i moram je držat u gipsu, mišići atrofiraju.
nakon toga krenem s ciljanim vježbama kojima se mišići izdužuju, a ne "jačaju u širinu". bi li mogla na taj način preoblikovati listove? ili bi se mišić uvijek vratio na svoj "difoltni" oblik?
koliko bi dugo trebala noga (noge) bit u gipsu da mišići atrofiraju?

ja i tako radim od doma na kompjuteru, ako je to tjedan, dva, pa i nije mi neki bed
Nadam se da se samo zezaš. Ako ne, kaj se mene tiče, sa ove teme idem...

Nema vježbi za izduživanje mišića, čak niti za jačanje. Mišić ne zna što mi želimo od njega. On samo reagira na podražaj i ojačava ako ga opterečujemo ili oslabljuje ako ga ne koristimo.

Atrofijom bi postigla smanjenje mišića (naravno), ali će ti tad hod od 500 m predstavljat problem kao 90 godišnjoj starici. Ako to želiš - samo daj.
Da bi se vratila na staro - normalno funkcionirala u svijetu, onda bi morala ojačati mišiće listova, a oni bi se vratili na svoje stare dimenzije koje određuje genetika.

Daj mi molim te samo objasni zašto te to toliko muči. Mislim, što bi se dogodilo da to stvarno postigneš? Jel bi postala apsolutno neodoljiva muškom rodu? Dobila milijunski ugovor od neke agencije za modele?
Samo ta sitnica te dijeli od savršenstva, a kad je se riješ - postat ćeš poznata kao najlijepša žena koja je ikad kročila planetom?

U redu je brinuti o tijelu i o izgledu, ali fanatizam je glupost.

Budi sretna što si zdrava i uživaj u životu.
Tražiš probleme gdje ih nema. Ako ti je dosadno odi na neki tečaj.
Schockrae is offline