Tema: Epiduralna
Pogledaj jedan post
Old 07.06.2003., 15:25   #3
evo ja sam rodila vani i mene su naravno pitali (mene su pitali da li sam za carski, i rekla sam da radije nebi, pa me onda pustila da se telim i gotovo podlegnem, nije se umjesala iako su bile sve indicije za carski- prenijela 16 dana, porod provociran, vodenjak puknuo, dijete na guzu treba izac. zajebi "pitanje", nisam ja medicinu zavrsila, prvi put radjam, sta ja znam, sta mene ima pitat).
dakle ja sam trazila epiduralnu. proces je isao tak da je dosla anesteticarka, ubola injekciju u kicmu, i onda sam ostala prikljucena na taj dotok.
kad je ubola "testirala je" rezultat tak sto me je hladnom mokrom krpom dirnula po vratu da mi pokaze kak taj osjet hladnoce treba izgledat (hladno i bolno), i onda prislonila istu krpu na svaki bok, da uporedim kako je osjet tu totalno prigusen. i kad sam rekla da je ok, da ne osjecam hladnocu ili bol, rekla da je Ok i otisla...
medjutim nakon nekog vremena sam uocila da kad se stipam za butine (od porodjajnjih bolova) da mi je desna strana utrnuta ali lijeva NIJE tak da u biti nije dobar ubod napravila...
no tad nje uopce nije bilo tu, a vec je i bilo prekasno da se ponovo bode, tak da mi epiduralna UOPCE nije pomogla
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom