Pogledaj jedan post
Old 19.07.2012., 02:53   #5
Quote:
maarevaga kaže: Pogledaj post
Upoznala sam jednog dečka i mislim da sam se sa s vremenom u njega zaljubila...Izlazim u jedan kafić lokalni i on je počeo dolaziti u taj kafić i malo pomalo smo si postali dobri..........zna nas sjediti i više za jednim stolom,ali uvijek pita hoćemo li nas dvoje još popiti jedno piće itd.u biti uvijek kad nešta hoće uvijek se sjeti i za mene,te se pogledavamo.....u subotu me u istom tom kafiću pitao hoćemo li zajedno do grada i nije pitao druge.kad smo se našli sredio se i obrijao u roku pola sata.te smo se napili u gradu zezali i sve,ali ničega nije bilo....izinstirao je da se sutrašnji dan nađemo na kavi i našli smo se....par dana ga nisam vidjela te danas kad sam mu poslala poruku da li će doći na cugu da ga čekamo,došao je iako je cijeli dan radio...te je prepričavao drugima kako mu je bilo super u gradu samnom......želim ići polako i ne želim ja započeti nešta jer nisam sigurna da li on hoće
I pitaš se da li mu je stalo sad do tebe? Pa očito da je i zaista ne vidim, koji je uopće tvoj problem?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline