Pogledaj jedan post
Old 27.09.2008., 01:31   #19
Quote:
dadula kaže: Pogledaj post
To da si sam plati iduci puta kad padne smo vec prosli ali je uskocila financijska injekcija sa majcine strane, medjutim sada je i ona odustala i pronasla sinu posao pa neka si placa sam. Nisam mislio da svaki put prije voznje uzima tabletu jer to nije niti potrebno, strah mu se javlja samo na ispitu dok je komisija u autu.
Od nasih prijatelja kcer je imala toliku tremu da nije uspjela niti na cestu izac i na kraju, makar za sada su skroz odustali. Hocu rec nismo svi isti i svako od nas drugacije reagira u prisustvu straha. Kad se sve zbroji vec je utroseno preko 8000kn a on jos ne vozi, pa eto ako bi jedan apaurincek zaustavio daljnje troskove.....a boze moj pa nece umrijet od toga
Ti ovo pišeš kao da mu višeglava neman ulazi u auto na ispitu. Ono - Komisija. Dakako, lako se meni smijati. I tebi nastojati biti praktičan i ekonomičan. Apaurinček? Hm. Pa, za mladog čovjeka od 21 godinu najbolje bi bilo da dobije jednu injekciju samopouzdanja. Ti ljudi u Komisiji nisu uopće tak strašni. Ono, obični ljudi. Na ispitu iz vožnje, treba se poslušati mene iskusnu, važno je razumjeti upravo tu činjenicu da su ispitivači ljudi kojima, osim što su tek obični ljudi, nije u interesu da sruše baš tebe (njega) - iako im obično jest u interesu da nekog sruše - i, najvažnije, važno je znati što radiš i ne dolaziti na ispit ako ne osjećaš da dobro voziš. Dakle, tvome sinu samopouzdanje bi moglo pružiti dodatnih par sati vožnje. Usporenost je znak nedovoljnog prijateljevanja s autom. Uputno je i da ga instruktor uputi koje greške u vožnji radi a koje su diskreditirajuće na ispitu. Ako i na sve to treba nešto za smirenje, onda je nešto s onom običnom valerijanom sasvim dovoljno. Recimo, Persen, ili tako nešto.

Evo, proći će treći put, ja to vidim, znam.
liar is offline  
Odgovori s citatom