Pogledaj jedan post
Old 23.03.2006., 05:07   #4
Ltd = Limited (ograniceno) d.ogranicene odgovornosti = GmBegrenzter Haftung

moze se otvoriti od 10€ na gore pocetnog kapitala, samo u tom slucaju nije bas limited, jer ti odgovaras sa privatnom imovinom, sto je u biti svejedno jer je tak i u Hrvatskoj.

Nadjes si un I-Netu agenciju (ima ih milion) i oni ti za proviziju (izmedju 100-1000€) registriraju u roku par dana firmu u Engleskoj, tak da mozes za 2-3 tjedna pocet radit.

Kod agencija se ne isplati stedid tj. izabrat najeftiniju, jer je vrlo vazno da ti agencija pruza servis virtuelne sekretarice a to kosta onda malo vise. Ima ih dobrih za oko 500-700€.

Sobzirom da ti ne mozes u Engleskoj reagirat na postu ili sl. bitno je da ti VS to dostavlja na tvoju adresu, zato je pametnije malo vise investirati pa si kasnije miran. Osim toga ove "bolje" agencije se bezplatno brinu o produzetku licence.

LTD je posebno interesantan jer se da u par dana registrirati, vrlo je jeftin a priznat od svih komora.

U Njemackoj se na taj nacin mogu izbjeci neke tipicne Njemacke pizdarije u zakonu. Ja imam i GmbH i d.o.o. ali sam ipak prije par godina za necakinju otvorio LTD, jer u Schwabiji nije mogla otvorit firmu za prijevoz osoba bez posebnih ispita i kvalifikacija. Iz Engleske to vise nije bio problem a svejedno je legalno.

ja imam puno informacija o tome, ali samo na Njemackom. Potrudi malo Google i naci ces sve sto treba.
Futzablon is offline  
Odgovori s citatom