Pogledaj jedan post
Old 01.03.2007., 12:05   #4
ona je sad u najžešćoj fazi puberteta i taj odlazak kod oca joj je bijeg od autoriteta jer joj očito tata dozvoljava sve ono šta ti ne dozvoljavaš (ili makar ne odobravaš uz aplauz). ona će sad negirat i omalovažavat cijelu tvoju brigu za nju, sve protekle godine i sve pruženo. sve će to bit minorno u odnosu na trenutne lude provode, momke i izlaske.
prošla sam i ja (ko i velika većina drugih) tu pubertetsku fazu kad sam "mrzila roditelje iz dna duše". danas bi sebi kosu iščupala radi svakog krivog pogleda koji sam im uputila, a kamoli zbog nekih izgovorenih riječi. ali tribali su se smirit hormoni pa da shvatim kako su mi roditelji predivni ljudi i koliko su truda i ljubavi ulagali u mene, moj odgoj i učinili me osobom kakva jesam i na koju su oni ponosni.
nadam se kako će ti se vratit uskoro kući, ali neće se to dogodit preko noći. ipak triba proć i taj pubertet.
i ne virujem da te ona stvarno mrzi. jednostavno tako se ispoljava njen bunt zbog hormona i pubetreta koji je trenutno "drma".
shvatit će ona koliko joj je mama pružila i ljubavi i materijalnog.
sretno ti, ali imaj stpljenja beskrajno.
Loryblue is offline