Pogledaj jedan post
Old 26.06.2008., 11:29   #38
Quote:
josipa_os_34 kaže: Pogledaj post
ovako..imam 18 godina..prvi problem..roditelji bi me izbacili iz kuce kad bi saznali za to..drugi problem..iako imam decka vec skoro 3 godine i iako me on podrzava u svemu ja bi ipak trebala pobaciti ovo dijete..ne znam nista o tome..jedino sto znam je da bi to trebala napraviti jako brzo..ljudi pomoc..pogotovo od onih koji nesto znaju o tome..hvala
Ma mislim cura trazi savjet kako da to ucini...vjerojatno bi roditelji u prvi mah bili razocarani pa bi ih proslo i bila joj podrska, a opet ima roditelja koji bi se i zainatili i stvarno je potirali. Znate li vi njezine roditelje? Ne. Znate li kakva joj je doma situacija? Ne. S deckom je vec 3 god, koliko on ima godina, da li radi, bi li njegovi bili u mogucnosti da pomognu? Nista to ne znamo. Ona sama (valjda) zna sto je najbolje za nju i za to dijete koje nosi. Trazi pomoc kako da napravi pobacaj. Da, ja sam majka i protivim se pobacaju, ali opet danas sutra moje dijete bih podrzala u svakoj odluci i pomogla joj. I sto sad? Da joj kazem nemoj to ucinit, pa nije nas to trazila. Mogu joj jedino rec sretno i ipak neka se javi i neka kaze sto je odlucila i kako je proslo.
NelaZg is offline