Pogledaj jedan post
Old 27.05.2003., 03:06   #20
Evo ti par savjeta koji su mene uvalili u debelo salo

Kad dobiješ ili kupiš čokoladu. Nije bitno je li 50g. ili pola kile. Pojedi do kraja. - vrijedi za sve slatkiše i slastice.

Nemoj jesti slatko da se zasladiš - nego da se najedeš!

Navečer kad legneš u kauč s namjerom da gledaš Zvjezdane staze počasti se sa omletom od sira, colom i nečim za desert.

Počni jesti iz dosade po mogućnosti u nepravilnim razmacima .

Goli kuhar:
Dok kuhaš puding, umjesto tri žlice šečera istresi 1/4 posude, kakaoa nekoliko žlica (velikih), više mljeka pa rijetkost pudinga kompenziraj sa pšeničnim grizom. Izlij u veču zdjelu do pola naguraj nekoliko pettit beuere keksa unutra. Kad se ohladi stavi 3-4 kuglice sladoleda, prelij čokoladom ili čokoladnim mrvicama, malo šečera u prahu i možda par komada kandiranog voća.

E, ekipa od ovog se moraš udebljat. Tako je izgledao moj life style i dogurao sam do 108 kg sa svojih 190cm. Nisam imao zdravstvenih problema niti višak šečera, valjda me sport spašavao.

Sad sam se odrekao slatkog, fast food-a, gaziranog, alkohola (pive) i hrane nakon 7 navecer i ubijam se sklekovima i trbušnima. Tako več živim tri mjeseca i imam 98 kg.

Ja tako moram živjeti želim li biti normalne građe pa mi nije jasno ljudi, zašto se bunite da ne možete se udebljati?
__________________
miš mouse
kuča house
koveonline is offline  
Odgovori s citatom