Pogledaj jedan post
Old 16.12.2013., 21:07   #6046
Quote:
Honcherous kaže: Pogledaj post
ej,

Ma ja sam dao premalo informacija pa smo se krivo razumjeli.

nisam uvrijeđen, sve je ok. možda sam samo krivo napisao sve to i nedovoljno objasnio....ispričavam se svima...

Mjenjam postojeći sustav peći sa lož ulja na peć na pelete...centrometal...
griju se dva stana.
ugradio sam centrometal pec na pelete.svaki stan ima pumpu i termostat, sad bi samo u jednom od tih stanova stavio digitalni termostat umjesto postojećeg koji može regulirati paljenje pumpe za taj jedan stan...eto to je cijela prica....valjda je razumljivo... :/

nasao sam neki vailantov za 700 kn . taj je ok čini mi se.

Rijeka555 sad ti je jasno iz mog posta o cemu se radi? sry ako sam te napao....

Seltron T1, Žepoh 300 i nešto kn, provjereno najbolje rade s pelet pećima od tih kontrolera, ugradio sam isti na 3 sistema i svi su prezadovoljni, prvenstveno jer on ima jednu specifičnu varijablu koji drugi kontroleri nemaju, spremam se napisat jedan malo poveći review o Seltron termostatima u kombinaciji s pelet pećima koji uskoro slijedi, imam iskustva s dosta njihovih kontrolera, ali evo nikako da stignem to napisati.

Uglavnom ono što tebe zanima da ne kompliciramo, uzmi taj kontroler i spoji ga u seriji s cijevnim termostatom koji ti sad pali pumpu. Ima naravno i tjedne programe i sve te gluposti koji ti mogu zatrebati.

Eto kratko i jasno. Ako još ne znaš kako spojiti u seriju s cijevnim termostatom, pitaj.
skyman is offline