Pogledaj jedan post
Old 19.09.2012., 10:09   #1211
Quote:
atos 1 kaže: Pogledaj post
Kristalna laguna,tj.turistička agencija je u Vž na adresi Međimurska ulica(ne znam broj),kraj streljane.I mi smo nedavno došli na prezentaciju jer nam je rečeno da smo na nagradnoj igri osvojili nagradu i da je preuzmemo.Rečeno je da ćemo dobiti jednu od ovih nagrada bez obaveza:LCD TV,ljetovanje,player...E,da vam kažem...od bilo koje nagrade ništa.Mi smo dovedeni na prezentaciju da nam se uvali/proda ljetovanje na Tenerifima.Neki Englez se razmahao najjeftinijim šampanjcem,bombonjerom iz konzuma kao da je dobio jack- pot na lotu.Oko nas su skakutali neki neiskusni mladunci pokušavajući nam dočarati sreću,veselje,glamur. Time nas je vjerojatno mislio impresionirati.Da,u sklopu tog glamura dobili smo i čašu obične vode iz slavine.Uglavnom,ljudi,nagrada nema!A ako ste dovoljno naivni uvalit će vam Tenerife za 4.200,00 kn.K tome ćete sami platiti prijevoz koji imate iz Italije.Ne zaboravite da do Italije morate nekako i doći i u Italiji ostaviti auto.Ako imate noviji auto razmislite je li pametno auto ostaviti u Italiji na 10- tak dana?Ne nasjedajte kad vam kažu da povratne karte stoje 100 eura.Jeste li se raspitali koliko koštaju karte do tamo?Hrana?I to naravno plaćate sami.Jeste li vidjeli kako izgledaju apartmani?Koliko su udaljeni od civilizacije?Mi,hvala bogu nismo nasjeli ali naši prijatelji jesu.Kad su došli doma,kad je oduševljenje "splasnulo" istraživali su odgovore na ta pitanja i neugodno se iznenadili.Ispalo je da bi ih ta "nagrada" koštala novaca i novaca...Srećom išli su natrag u agenciju i uz natezanja,prijetnje i štošta drugo uspjeli su spasiti svoj novac.Mislim da nisu svi te sreće jer vidim da mnogi kad se"osvijeste"pokušavaju prodati te svoje famozne "nagrade".Pa tko voli nek izvoli...Sretno!

to su najobičniji lopovi iz te kristalne lagune....moji roditelji su nasjeli na to izgubili 4400 kn....ukratko ako ko ne vjeruje bilo je na potrošačkom kodu 17.9.2012....ima snimka te emisije na službenoj stranizi hrt ili jednostavno guglajte potrošački kod....nači čete sigurno
dejan p is offline  
Odgovori s citatom