Tema: Fasada
Pogledaj jedan post
Old 23.05.2009., 11:16   #336
Eto, imam i ja pitanje o fasadi. Ali ne znam kako ga postaviti... hebiga, odgovaram onom čistom ženskom stereotipu krhkog djevojčeta koje ne zna što bi s vrećom cementa, osim da sjedne na nju i nalakira nokte

Situacija je ovakva... mi već imamo fasadu na svojoj kući, točnije u prizemlju gdje živimo, ostala dva kata su bez fasade. Ali ta ostala dva kata mene ne zanimaju, jer nisu moja .
Dakle, fasadica koju su radili moji roditelji stoji. Nemam pojma je li toplinska ili nije, ima li stiropora ili čega već, samo znam da izgleda kao fasada i da je obojana u neku ružnu plavičasto- sivkastu boju, koja je već puna svakojakih mrlja, pa izgleda prljavo, na dosta je mjesta popucana, i uzduž cijelog jednog zida kao da je nekakvo ispupčenje(možda je greda malo pobjegla).

Sada mene, kao tipično žensko stvorenje, ne zanima uopće kvaliteta fasade. Mene samo zanima kako ja mogu učiniti da to opet lijepo izgleda i da bude obojano u nekakvu lijepu boju bez pukotina: žutu ili nježnu boju breskvu

Postoji li neki način, što jednostavniji, da tu fasadu dovedem u red? Ili ću morati crtati cvjetiće po njoj, jer joj nema jednostavne pomoći, osim one od 50 eura po kvadratu?(a ja za taj novac radije odem na Jamajku ispijati koktelčić, a kad dođem kući, jednostavno ću gledati u pod kad ulazim, da ne vidim taj užas). Ima li načina? Može li se?
okruglica is offline  
Odgovori s citatom