Pogledaj jedan post
Old 28.06.2013., 00:48   #4534
Quote:
ROGY kaže: Pogledaj post
UPOZORENJE!!!

Htio bih ovim putem upozorit sve potencijalne investitore sa istarskog i kvarnerskog područja da ne ulaze u posao sa firmom KRŠAN EUROPLAST iz Kršana odnosno sa Uravić Robertom (direktorom). Taj angažman je ravan elementarnoj nepogodi. Ugovorio sam sa njim posao izmjene PVC stolarije početkom 11. mjeseca prošle godine. Posao je trebao bit gotov do Božića međutim još uvijek traje. Prvo je kasnio mjesec dana a onda mi je isporučio slabiji KBE profil umjesto dogovorenog GEALANA.
Kod isporuke sam skužio da stakla nisu low punjena argonom. kad su ih mijenjali oštetili su 50% staklodržača i pokoji okvir prozora. sami PVC profili došli bez zaštitne folije - svako toliko neka mrlja i ogrebotina. Jedno staklo na kliznoj stijeni okrenuli su naopako - sa low-e premazom na vanjskoj strani - nema funkciju. Ulazna vrata vrijedna 7tkn isporučili od jeftinijeg alu profila bez brtvi. Vrata su mi na sjevernoj strani pod udarom bure - možete zamislit kakav je to hladni radijator u hodniku. Itd,Itd...
Za kašnjenje mi je napravio par alu grilja i sad mi sa tim pokušava zamaglit i problem napravljene stolarije od tržišno jeftinijeg profila. Pozivam ga već 4 mjeseca da dođe na objekt da mu reklamiram nedostatke a on mi govori da nema vremena. Nažalost pošto je bilo preko preporuke platio sam sve avansno da bi dobio bolju cijenu. Kad je trebao doć po novce, došao je iz Istre u Rijeku za pola sata.
Obzirom da se već mjesecima natežem sa njim saznao sam da mu je ovaj način rada modus operandi - uzme ljudima novac i onda se ne javlja na telefon već šalje poruke tipa ZAUZET SAM, NAZVAT ĆU VAS ili PREKO GRANICE SAM ili SA NADZORNIM SAM NA OBJEKTU, ZVAT ĆU VAS...
I ne javlja se danima.
Prije mjesec dana sam mu rekao da hoću da mi sve završi do 01.06 jer očekujemo prinovu a onda nema šanse da mi netko dođe lupat po kući dok u njoj novorođenče spava. Osim više obećanja stila U PETAK VAS ZOVEM I DRUGI TJEDAN SVE RIJEŠAVAMO ništa se konkretno nije dogodilo.

Voljan sam čekati još tjedan dana ispravak nedostataka i pregovarati oko nadoknade troškova za krivo isporučenu stolariju. Ako ne budem zadovljan namjeravam ga tužit za prevaru i prijavit svim inspekcijama. Dat ću ga na radio tužibabu i poslat ovaj mail upozorenja svim firmama u regiji koje su u toj branši.
Čim skužim kako, na forum ću stavit slike da vidite kako izgleda nova PVC stolarija u izvedbi firme KRŠAN EUROPLAST.

Usput lik je na LINIĆEVOJ listi poreznih dužnika, obrt mu je blokiran a saznao sam da je otvorio novi obrt.

Pozdrav svima iz Rijeke!
Nemojte vise nista cekati, prijavite tog lika odmah jer ako do sada nije napravio nista, a ono sto je napravi ustvari nije, nikada nista ni nece napraviti.

Sretno!
schabic is offline