Pogledaj jedan post
Old 18.10.2007., 00:51   #18
Quote:
davor_sk kaže: Pogledaj post
Ja imam drugačija iskustva ... izgleda da su ovi u S-M županiji najažurniji u državi. Kada sam predao zahtjev za lokacijsku dozvolu prije skoro 2 godine odmah su mi izašli na teren vidjeti da li sam već nešto počeo graditi. Nakon toga sam prošle godine u ovo vrijeme, nakon dobivene građevinske, prijavio početak gradnje misleći da ću nešto početi graditi (nažalost nisam). U proljeće ove godine sam ponovo prijavio nastavak gradnje i izašli su mi opet na teren nakon mjesec dana. Baš sam na gradilištu istovariovao materijal kada su došle dvije gospođe, zatražile me elaborat o iskolčenju, građevinsku i glavni projekat, rješenje o nadzoru, građevinski dnevnik te su pogledale natpis na gradilištu (investitor, izvođač, nadzor, ..).

Svu dokumentaciju su uzele sa sobom u Sisak i rekle mi da za 2 dana dođem u ured za graditeljstvo potpisati zapisnik. Došao sam u ured, rekle mi da je sve u redu, potpisao sam zapisnik i uzeo natrag dokumentaciju.

Eto to je moje iskustvo iz prakse
Ovo je koristan post za sve nas koji počinjemo graditi, ovo je informacija iz prve ruke, stara 5 mjeseci............i zlata vrijedna (tj. par tisuća kn)

thanks.
sky cruiser is offline  
Odgovori s citatom