Pogledaj jedan post
Old 03.03.2004., 14:19   #1
Sve sto trebam znati-naucio sam u seriji STAR TREK-tj rijesi i ti veliki ST test !!

STAR TREK TEST – saznaj kojem tipu junaka I osobnosti pripadas

Tekst sam preveo iz vrlo popularne knjige

Richard raben : Life lessons from Star trek

Neka pravila I sugestije

1) mozete dati samo jedan odgovor
2) nema tocnog odgovora ili krivog odgovora.vazni ce biti odnosi medju odgovorima na kraju.,pomocu kojih ce star trek komisija procijeniti vas profil I vas talent .
3) Ne pokusavajte mastati u stilu- picard bi ovo ucinio pa cu I ja. NEGO ODGOVORITE ONAKO KAO STO VI MISLITE DA SE SITUACIJA TREBA RAZRJESITI. AKO VASA SUDBINA NIJE BITI PICARD ,nego data ili spock zasto stvarati konfuziju I upropastiti karijeru I sudbinu broda Vazno je saznati tko ste vi sami a ne imitirati nesto sto niste sposobni biti I sto nije vas talent.

4) zabiljezite svoj odgovor na posebni papir kao npr-

1) K 2) L 3) K ……..itd

I zbrojite koliko imate istih odgovora tipa K , L, A, R

npr odgovorite na kraju : 16 K , 12 L , 8 R itd

4) za 2-3 -4 dana cu dati tumacenje odgovora I nacin na koji se komentiraju I sto sve ovo znaci

A\sada pristupite testu.
U principu treba odgovarati brzo I ne analizirati test u pokusaju namjestanja rezultata jer ne postoji tocan odgovor! Odgovorite onako kako vam se svidja I kako bi ste vi postupili. VAZNIJE JE BITI SVOJ NEGO IMITIRATI NESTO STO NISTE .vazni ce biti odnosi na kraju u potpunom zbroju odgovora ,a ne pojedinani odgovori.

Za onekoji kasnije dospiju na ovaj test -VAZNO JE DA NE CITATE KOMENTARE FORUMASA NEGO DA NAJPRJE RIJESITE TEST kao da ga nikad prije niste vidjeli.-pa se onda eventualno mozete ukljuciti u tumacenje I razgovor o testu .

U engleskom jeziku nema roda imenica I glagola pa se ispricavam ako nisam uvijek preveo rod . ustvari ja sam pisao u muskom rodu pretezno ali zene mogu I trebaju pitanja ‘’prevesti’’ za sebe . pitanja nisu spolno orjentirana.
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline