Pogledaj jedan post
Old 07.06.2004., 02:52   #10
Bismillah

Nemam namjeru da se raspravljam s sektasima, sufijama tzv. vec cu vam reci, da mi date hadis, gdje je to Allahov Poslanik a.s naredio, radio , podsticao na HU HU ? Sta znaci HU HU ?

Qul-hu,vallahu ehad-reci On je Allah ... Sta to ima s zikrom, sta ima Hu HU s zikrom ?

Dajte dokaze. Allahov Poslanik to nije radio, i najbolji primjer je i reis BiH, prijasnji uradio kada je protjerao sve sufije iz IZ i s vlasti, i duznosti ih skinuo i razjasnio jasno i glasno da su oni sekta.

Mene nazivati vehabijom jeste, da ti ja nikad to necu halaliti, jer me nazivas imenom s kojim ja nisam zadovoljan. Ja nikad nisam rekao da sam ovaj ili onaj, a ti jesi ti kazes da si sufija, tj. sektas, a ja nisam, ja samo kazem da sam musliman koji slijedi Kur'an i sunet, a ne rumija i tzv. rumice.

Pozbavati se istinom a nemoj gusiti ovdje narod s svojim lazima.

A ti vojnik, sta to ima ponovo pitam hu hu sa zirom ? Gdje je Allahov Poslanik mahao glavom i tresao se i padao u nesvjest i gubio jel svijest i mlatarao glavom i uzvikivao hu hu ? To su lazi, i ja uvijek kada vidim ovakve lazi, podicu svoj glas.

Rekao je Allahov Poslanik a.s: Jevreji su se podijelili u 70 i nekoliko grupa, krscani su se podijelili u 70 i nekoliko grupa, a moj ce se mmet podijeliti u 73 grupe. Svi ce u Dzehennem osim jedne. Pa ga pitaju drugi njegovi a.s, o Allahov Poslanice, po ko su to koji ce u dzennet uci ? Kaze: To su oni koji slijede Kur'an, Boziju Knjigu i moj sunnet.

Hadis je sahih-vjerodostojan.

Preispitaj se, da li zaista slijedis Kur'an i sunnet, ili predpostavljene neke tamo. Da li zaista slijedis ono sto kazu hadisi ili slijedis ono sto ti nalazu "sejhovi" sufijski i rumi i rumici ?

Ovo je na vama, vas dvojici da odlucite.

Ja za sve sto radim imam jasne dokaze iz Kur'ana i sunnet, a vi ? Preispitajte se ponovo!
Musliman_Allahov rob is offline  
Odgovori s citatom