Tema: KIA Pride
Pogledaj jedan post
Old 05.02.2009., 21:07   #9
Sa tim autom sam u 2 god (službeni je btw) napravio oko 25 000 km.
Službeni ko službeni tako se i vozi.
Motor ima 294 000 km Auto je 97 i uredno je održavan (redovni servisi).
Moju torturu trpi cca 15 000 km, ide ko zmaj, ali mu je držanje ceste koma, kad se mirno vozi troši malo, koliko, ne znam jer se tako ne vozim ali ono malo koliko sam ga vozio tako nije neki potrošač
Kako i znate motor je od mazde 121 a bome i cijeli izgled, sa motorom u pravilu nema problema, najveći je problem limarija koji je bar na ovoj sva trula (neki dan mi se odlomio komad lima od gepeka). Plastika je koma, sva škripi. Sicevi su neka plastika i raspali se skroz, nema ništa pretinaca osim onog kod suvozača, mjenjač koliko god nekome nezgodan bio, mjenja u sekundi (istrenirao), ali ima ko neku kuglicu koja onemogućava mjenjanje bez kuplunga
Ako je motor ok, ako mirno radi, nije trul (makar svaka druga je al pomoći nema), auto je odličan izbor bar za taj segment, djelovi jeftini a ne kvari se baš.
E sad kak ide.
1. 55 2. 90 3. 120 4. valjda do kraja nisam isprobao jer mislim da bi se raspao (koliko god izdržljiva bila ipak joj je 300 000 km na grbači, svi djelovi za mjenjanje, poluosovine koma, lamela na kraju....) 5. nema ubrzanja
Mislim da sa njom nećeš pogriješiti, stvarno me auto iznenadi iz dana u dan.
Ne pitajte zašto firma ima tu kantu to je preduga priča.....
Micek100 is offline  
Odgovori s citatom