Pogledaj jedan post
Old 23.10.2006., 14:32   #4
Većina ljudi razmišlja kao vi. Točnije 60 - 70% ljudi uplaćuje male cifre na bezbroj tekmi kako bi se obogatili. I gube redovno. 20% misli da se znaju kladiti i ulažu veće cifre. Imaju periode kada dobivaju i periode kada gube. Ovi drugi periodi su uvijek duži. I imate cca 2% ljudi koji se klade glavom. Ja bi se ubrojao u takve. Ne smatram se ovisnim o klađenju,a kladim se svaki dan. Cijela znanost se krije u biti iza toga. Radi se o tome da svi vjerniji poznavatelji sporta mogu pogoditi 60 % tekmi. I to je sasvim dovoljno da se zarađuje. (Ja sam na 85%).
Problem je u tome što nitko ne koristi tehnike upravljanja novcem. Npr. moraš imati nešto kao kasicu za klađenje i voditi točnu evidenciju svih oklada. Kada si uplatio, na koga, koliko si u plusu i sl.

Svi ovi što to ne rade nemaju hrabrosti priznati sebi da su u minusu pa zato i ne vode evidenciju. I klade se impulzivno i emocijama. Od toga nema ništa.

Ja studiram i uplaćujem od 50 do 200kn. Mjesečno zarađujem od 1000kn - 3000kn. Imam love za odvest curu na večeru, za kupiti si odjeću, napit se, platiti teretanu. I još mi ostane za dva tjedna preko ljeta na lijepom plavom Jadranu.

A sad to što nekima nije jasno kako to treba raditi ne znači da to nije i moguće
__________________

Svaki neuspjeh je korak bliže uspjehu
soul_of_sidartha is offline  
Odgovori s citatom