Pogledaj jedan post
Old 23.10.2006., 13:55   #5
Quote:
soul_of_sidartha kaže:
Većina ljudi razmišlja kao vi. Točnije 60 - 70% ljudi uplaćuje male cifre na bezbroj tekmi kako bi se obogatili. I gube redovno. 20% misli da se znaju kladiti i ulažu veće cifre. Imaju periode kada dobivaju i periode kada gube. Ovi drugi periodi su uvijek duži. I imate cca 2% ljudi koji se klade glavom. Ja bi se ubrojao u takve. Ne smatram se ovisnim o klađenju,a kladim se svaki dan. Cijela znanost se krije u biti iza toga. Radi se o tome da svi vjerniji poznavatelji sporta mogu pogoditi 60 % tekmi. I to je sasvim dovoljno da se zarađuje. (Ja sam na 85%).
Problem je u tome što nitko ne koristi tehnike upravljanja novcem. Npr. moraš imati nešto kao kasicu za klađenje i voditi točnu evidenciju svih oklada. Kada si uplatio, na koga, koliko si u plusu i sl.

Svi ovi što to ne rade nemaju hrabrosti priznati sebi da su u minusu pa zato i ne vode evidenciju. I klade se impulzivno i emocijama. Od toga nema ništa.

Ja studiram i uplaćujem od 50 do 200kn. Mjesečno zarađujem od 1000kn - 3000kn. Imam love za odvest curu na večeru, za kupiti si odjeću, napit se, platiti teretanu. I još mi ostane za dva tjedna preko ljeta na lijepom plavom Jadranu.

A sad to što nekima nije jasno kako to treba raditi ne znači da to nije i moguće
Pametno igrati i biti strastveni kockar... čini mi se da su to dvije skroz različite stvari, mladiću.

Kad bi slučajna varijabla tvoje očekivane zarade počela uzastopno dobivati negativne vrijednosti, što je moguće... skliski put u živo blato možda bi i tebe, nesrećom, povukao u pakao iz kojeg izlaze samo najveći - sretnici , a ne "pametnjakovići" poput tebe.

Ja mislim da bi te blatnjave jame (kladionice, automat klubove) trebalo jednostavno - pozatvarati.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom