Pogledaj jedan post
Old 12.05.2007., 21:50   #17
ej bejb

elem i moj je fino seruckao iako je od početka bio na 7 mojih obroka i jednom aptamilu i onda krenuo prije 3 tjedna u štrajk .. isto dobre volje,. povremeno pri hranjenju imao poriv za kakanjem pa ništa pa ga je to znalo iživcirati al sve usvemu nije djelovao kao da ga muči. onda sam uvela čaj za probavu i čula od frendice da zna pomoć staviti sab simplex kapi u mlijeko bez obzira što nema grčeve ali mu smanjuje nadutost. reko, ne može škoditi i bogami dijete prosralo opet nakon 10-ak dana pve kombinacije sad sere rijeđe al brate nema šanse da pelena izdrži e sad, paralelno u to vrijeme sam ja počela piti lactogyn za obnavljanje flore (jel'te malo me mučila suša ) a ginićka je rekla da je to kroz mlijekoi za njega dobro. i evo, sada povećevam omjer aptamila i on i dalje (knock on wood) sere- pa sad, ne znam je li placebo al kod nas opet dobro
za aptamil confort znam samo da bebe dobiju više na kilaži jer ima dosta škroba, a kakav je za probavu, nisam ziher
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom